Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 43
візитів сьогодні: 5433
візитів всього: 399046
Прогноз погоди
Кубок імені С.П.Корольова поїхав до Києва
13 квітня 2010 року 12:13

10 – 11 квітня 2010 року в спортивному комплексі ФОК по вул. Кибальчича, 9 відбулися ігри турніру по хокею з шайбою з нагоди Дня космонавтики та на Кубок імені С.П.Корольова за участю 6-ти команд Житомира, Києва та Київської області.

Змагання відбувалися за підтримки міської ради, її виконавчого комітету та особисто міського голови В.Т.Шелудчеко, яка і відкрила змагання 10 квітня. У цей день були розіграні призи турніру з нагоди Дня космонавтики і за підсумками ігор в групі “Б” (любителі) місця розподілилися наступним чином:

І місце – “Арсенал-Полісся” (Житомир);

ІІ місце – “Макарів” (Київська область);

ІІІ місце – “Реальні Кабани” (Житомир).

В групі “А”:

            І місце – “Арсенал” (Київ);

            ІІ місце – “Заїр” (Київ)

            ІІІ місце – “Чайка” (Київ).

Під час відкриття турніру були відзначені також кращі дитячі команди міста, що складаються з вихованців  Школи хокею ФОК м. Житомира, які зустрічалися між собою перед початком ігор серед дорослих спортсменів. Міський голова В.Т.Шелудченко вручила юним хокеїстам призи та медалі, побажавши в майбутньому досягнути найвищого рівня спортивної майстерності.

11 квітня 2010 року відбувся розіграш головного призу хокейного турніру – Кубку імені С.П. Корольова між кращими  командами груп “А” і “Б”. У результаті проведених ігор перше місце і головний приз отримала команда “Арсенал” (Київ), фіналістом та срібним призером стала команда “Арсенал-Полісся” (Житомир).

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове