Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 37
візитів сьогодні: 5462
візитів всього: 403151
Прогноз погоди
Стартує соціальний проект «Велика Трибуна»
9 квітня 2010 року 10:22

 

17 квітня 2010 року за ініціативи Житомирської обласної молодіжної громадської організації «ХХІ покоління» розпочинається Перший загальнообласний соціальний проект «Велика Трибуна». Захід розпочнеться об 10.00 год. у приміщенні «Конгрес-центру» Житомирського інституту медсестринства.

Проект реалізується за підтримки і сприяння ряду галузевих управлінь обласної державної адміністрації та Житомирського інституту медсестринства.

Участь у заході візьмуть близько 350 осіб, в тому числі запрошені керівники і спеціалісти галузевих управлінь ОДА і облради, райдержадміністрацій і міськвиконкомів, представники вищих навчальних закладів, найбільш активних громадських організацій, закладів культури та засобів масової інформації.

Основною метою заходу є презентація громадськими організаціями, молодіжними парламентами, активом вищих навчальних закладів своїх впроваджених та перспективних соціальних проектів на території районів та міст Житомирської області, а також – обговорення важливих питань розвитку молодіжного середовища.

 

Управління по зв’язках з громадськістю міської ради

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове