Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 36
візитів сьогодні: 5462
візитів всього: 403148
Прогноз погоди
Мальованський «оазис» став чистішим
12 квітня 2010 року 07:37

 

У рамках проекту міського голови «Творимо місто разом» розпочалася учнівська акція «Твій внесок у красу міста».

 

Одними з перших ініціативу міського голови підтримали учні ЗОШ №1 та ЗОШ №18 - 9 квітня 2010 року школярі, їх вчителі та батьки прибирали Мальованський парк.

Директор ЗОШ №1 Микола Мельник зазначив, що учні готувалися до прибирання заздалегіть, прийшли у відповідному одязі, ознайомлені із правилами безпеки при роботі.

 

«Не залишили без допомоги школу у прибиранні і міські служби: комунальне господарство виділило транспорт і після акції буде вивезено усе сміття, що збируть діти», - поінформував М.Мельник.

 

За півтори години роботи вдалося повністю привести у порядок цю досить-таки немаленьку зелену зону. Працювали дружно та злагоджено, а головне – були повні ентузіазму і обіцяли прибирати парк, доки мешканці мікрорайону перестануть тут смітити.

 

«Надіємось, що наступного разу роботи буде трохи менше – все-таки мешканці мікрорайону бачать, що сміття за ними прибирають їх діти. Може стане соромно смітити тут...», - сподівається учасник акції, учень 9 класу ЗОШ№1.

 

Від батьківського комітету до мешканців мікрорайону Мальованка звернулася мама Наталія Лук'янчук: «Усім дуже приємно жити у чистому місті. Цей парк – єдиний зелений «оазис» Мальованки. Тут відпочивають дорослі і діти. Тут навчаються наші діти спостерігати за ростом рослин, життям птахів. Це і історичне місце Житомира. Дуже прикро, що гине парк. Просимо: кидайте сміття у контейнери, вчіть своїх дітей культури поведінки. Збережемо Мальованський парк. Творимо місто разом!»

Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове