Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 59
візитів сьогодні: 5632
візитів всього: 579621
Прогноз погоди
Перший дзвоник у «Школі місцевого самоврядування» для 120 молодих людей
14 квітня 2010 року 12:46

 

13 квітня 2010 р. у сесійній залі Житомирської міської ради відбулося урочисте відкриття ХІ сесії Муніципальної освітньої програми для молоді “Школи місцевого самоврядування”. Слухачами цього курсу стали 120 молодих людей – студентів навчальних закладів 2-4 рівнів акредитації та представників молодіжних громадських організацій та органів студентського самоврядування.


В урочистому відкритті Школи взяли участь заступник міського голови Олег Старинець, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Олена Сарно, представники регіонального проекту розвитку “Срібна вежа”
.


Заступник міського голови Олег Старинець привітав молодь з початком навчання у «Школі». «Наше завдання – творити наше місто разом. Сьогодні ви долучились до Школи, а це значить, що вам не байдужа доля міста. Це значить, що ви хочете змінювати місто разом з нами», - зазначив О.Старинець.

 

Він також зауважив, що Житомирський міськвиконком чекає на активну молодь: «Ми хочемо, щоб після закінчення Школи ви активно долучились до роботи у міськвиконкомі».

 

Бувший випускник «Школи» Олег Черняк, який нині очолює сектор "Дозвільний центр" департаменту економічного розвитку міської ради поділився з «новачками» своїм досвідом: «Школа місцевого самоврядування» дала мені розуміння структури органів державної влади та органів місцевого самоврядування і відмінність цих понять. Показала із середини механізм, який продукує принципи, що визначають життєдіяльність нашого міста  і його громади». О.Черняк також закликав молодь бути активними під час лекційних та практичних занять та обов’язково пройти стажування у міськвиконкомі.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare