Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 36
візитів сьогодні: 5433
візитів всього: 399054
Прогноз погоди
Презентація книги Алли Рябцової “Землякам про Святослава Ріхтера”
21 квітня 2010 року 16:32
В залі музичної школи №2 імені Святослава Ріхтера відбулася презентація книги Алли Рябцової “Землякам про Святослава Ріхтера”.

Алла Григорівна Рябцова – викладач по класу фортепіано музичної школи №2 імені Святослава Ріхтера міста Житомира. Досвідчений педагог (з 1964 року), заступник директора школи з навчальної роботи (1977 – 2004 рр.). Майже тридцять років збирає матеріали про життєвий і творчий шлях Святослава Ріхтера, на основі яких у 2000 році у школі створена “Кімната пам”яті С.Р.Ріхтера”.

“Землякам про Святослава Ріхтера” - це коротка розповідь про всесвітньо відомого піаніста Святослава Теофіловича Ріхтера, уродженця Житомира, про його життєвий і творчий шлях, зв’язки з Україною. Його називали піаністом номер один ХХ століття. Ареною його виступів був майже увесь світ. Мистецтво С.Ріхтера порівнювали з найвидатнішими - Ференцем Лістом, Антоном Рубінштейном, Сергієм Рахманіновим.

Це видання – данина пам”яті великій людині – “королю піаністів світу”.
Книга розрахована для музикантів – професіоналів та любителів музики.
Щира вдячність усім, хто допоміг у виданні книги:
начальнику управління культури Житомирської міської ради Віктору Балюрку,
директору музичної школи №2 імені Святослава Ріхтера Людмилі Кочевенко,
колегам та батькам учнів школи.

          Автор книги - Алла РябцоваДокладніше про діяльність  музичної школи №2 імені Святослава Ріхтера читайте у розділі - культура - Комунальний початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад "Музична школа №2" імені Святослава Ріхтера (натиснути тут)


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове