2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
січень | лютий | березень | квітень | травень | червень |
липень | серпень | вересень | жовтень | листопад | грудень |
![](/data/files/molod_rada1(2).jpg)
![](/data/files/kran_big.jpg)
Житомирська міська влада розцінює часткове відключення КП “Житомирводоканал” як тиск на житомирську громаду з метою дискредитації міської влади за три дні до голосування.
Міський голова Віра Шелудченко повідомила, що з наступного року в Житомирі буде зводитися доступне житло. Про це вона заявила 27 жовтня в ефірі програми «Житомирська правда» на телеканалі «Союз ТВ».
![](/data/files/sheludchenkoVT(1).jpg)
![](/data/files/Micka%20RADA%20vykonkom.jpg)
![](/data/files/osvita0.jpg)
![](/data/files/copimage3.jpg)
![](/data/files/imagebodi(1).jpg)
![](/data/files/1277824585.jpg)
![](/data/files/KIT.jpg)
![](/data/files/tvorymo-misto(1).jpg)
![](/data/files/2(19).jpg)
![](/data/files/sport2210-1(1).jpg)
![](/data/files/molod_rada0.jpg)
![](/data/files/origami3.jpg)
Міський голова Віра Шелудченко переконана в тому, що причетні до розкрадання грошей «Житомиртеплокомуенерго» відповідатимуть згідно з законом. Про це вона заявила 20 жовтня під час прямого ефіру на радіо «Житомирська хвиля».
![](/data/files/big_4007.jpg)
![](/data/files/1242916492950_14196_200_200.jpg)
![](/data/files/m-00019343-a-00003855.jpg)
![](/data/files/cop111.jpg)
![](/data/files/shms0(1).jpg)
![](/data/files/triatlon0(1).jpg)
![](/data/files/plavannya1(1).jpg)
![](/data/files/toloka.jpg)
![](/data/files/images[5](7).jpg)
![](/data/files/miskrada(3).jpg)
2. Про хід виконання рішення міськвиконкому “Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей в місті Житомирі у 2010 році”
![](/data/files/2(17).jpg)
![](/data/files/small[1](9).jpg)
![](/data/files/image 0.jpg)
![](/data/files/fair06-01.jpg)
Директор комунального підприємства «Житомиртеплокомуненерго» Дмитро Рогожин повідомив, що «Житомиргаз» відмовляється виконувати урядове доручення про негайний початок опалювального сезону.
![](/data/files/memorandum.jpg)
![](/data/files/sport(1).jpg)
6 жовтня о 19.30 год. на каналі «Житомир» Житомирської ОДТРК дивіться програму «Позиція» за участю міського голови Віри Шелудченко.
![](/data/files/74419m.jpg)
![](/data/files/misiya3(2).jpg)
![](/data/files/gaz ukraine.jpg)
![](/data/files/MAtu-geroinya.jpg)
![](/data/files/teplo(1).jpg)
![](/data/files/volleyball.jpg)
ДІючий міський голова Житомира Віра Шелудченко боротиметься за крісло міського голови на майбутніх виборах.
![](/data/files/copimagesCACBLN3G(3).jpg)