Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 46
візитів сьогодні: 5502
візитів всього: 441421
Прогноз погоди
Віра Шелудченко: «Я готова взяти Дебоя і Зубка в свою команду»
28 жовтня 2010 року 10:15

Міський голова Віра Шелудченко готова запропонувати працювати в міськвиконкомі нинішнім кандидатам в мери Житомира від Партії регіонів - Володимиру Дебою та від «Фронту змін» - Геннадію Зубку. Про це вона заявила 27 жовтня в ефірі програми «Житомирська правда» на телеканалі «Союз ТВ».

 

Міський голова підкреслила, що багато з тих, хто сьогодні балотується в мери Житомира мали реальну можливість попрацювати на благо міста. Зокрема, мер повідомила, що пропонувала 2006 року нинішньому кандидатові посаду на міського голови від Партії регіонів Володимиру Дебою посаду керівника департаменту економічного розвитку міської ради, щоб він піднімав економіку міста. «Але він не погодився, бо, мабуть, вважав для себе цю посаду занизькою», - відзначила Шелудченко.

Також, за її словами, 2007 року вона пропонувала нинішньому кандидатові в мери від «Фронту змін» Геннадієві Зубку бути першим заступником міського голови. «Але Геннадій відмовився, сказавши, що для нього бізнес є більш пріоритетним», - сказала Шелудченко.

Сьогодні міський голова говорить, що її пропозиції залишаються у силі: «Я готова до співпраці з усіма політиками та політичними силами, які насправді готові працювати на житомирську громаду».Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове