2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
січень | лютий | березень | квітень | травень | червень |
липень | серпень | вересень | жовтень | листопад | грудень |
![](/data/photomanager/497802513_main.jpg)
![](/data/photomanager/1834412608_main.jpg)
Для спростування неправдивої інформації, оприлюдненої на сторінках Інтернет видань та у прямому ефірі на ТРК «Союз ТВ» під час проведення дебатів між кандидатами у народні депутати щодо начебто фальшивих медичних довідок для обґрунтування необхідності голосування вдома управління охорони здоров’я міської ради та адміністрація комунальної установи ЦМЛ №2 повідомляє наступне:
![](/data/photomanager/2106262181_main.jpg)
Сьогодні, 24 жовтня 2012 року, на території Житомирської обласної клінічної лікарні імені О. Гербачевського було відкрито Монумент пам’яті медичним працівникам, загиблим в роки війни. Участь в урочистому відкритті пам’ятного знаку взяло керівництво області та міста, керівництво обласної організації ветеранів, а також працівники закладів охорони здоров’я.
![](/data/photomanager/1608385342_main.jpg)
23 жовтня 2012 року у Житомирі відбувся Всеукраїнський семінар з питань організації створення трудових архіві. У семінарі взяли участь голова Державної архівної служби України Гінзбург О.П., керуючий справами міськвиконкому Кудряшов П.Ю., начальник архівного відділу Житомирської міської ради Єфімова Л.Б., а також працівники з Державного архіву Житомирської області і близько 45 фахівців даної справи з різних міст України.
![](/data/photomanager/1275227190_main.jpg)
День працівників харчової промисловості відзначається щорічно у третю неділю жовтня відповідно до Указу Президента України від 08.08.1995 № 714/95.
Сьогодні, 19 жовтня 2012 року, напередодні професійного свята всіх харчовиків слова привітання висловлювали голова Житомирської обласної ради Й.А. Запаловський та Житомирський міський голова В.М. Дебой.
![](/data/photomanager/254019115_main.jpg)
Перший із трьох тролейбусів, які вже благодійно отримало ТТУ з м. Києва у результаті домовленостей міської та обласної влади із київською адміністрацією, нині курсує на житомирській лінії. Вчора, 18 жовтня 2012 року, відбувся запуск відремонтованого ТТУ тролейбусу ПМЗ Т2 №530 на маршрут №1 «Вокзал – Вокзал».
![](/data/photomanager/2017636681_main.jpg)
18 жовтня 2012 року Житомирський міський голова Володимир Дебой зустрівся із керівником окружної організації німецького Червоного хреста Ральфом Адамом, нідерландським благодійником, Почесним меценатом Житомира Яном ван Бейстом, колективами організації Червоного хреста і міської дитячої поліклініки.
![](/data/photomanager/260524224_main.jpg)
Учора, 14 жовтня 2012 року на сцені Житомирської обласної філармонії ансамбль пісні і танцю «Вісла» з м. Плоцьк (Польща), який прибув на запрошення і за домовленістю між міським головою Житомира В.Дебоєм та президентом м. Плоцька А.Новаковським для участі у Фестивалі "Веселка Полісся" та Днях польської культури виступив з концертною програмою.
![](/data/photomanager/1873470793_main.jpg)
Частування гостей гарбузовою кашею та чаєм, Кулінарний фестиваль-конкурс страв із гарбуза, свято меду та медових виробів, виставки-продажі композицій із гарбузів, виробів hand-made, сувенірів, предметів побуту, вишиванок, саджанців, квітів тощо, різноманітні конкурси та забави, розіграші та сценки – це та багато іншого відвідали житомиряни на святковій Покровській ярмарці.
![](/data/photomanager/1355304744_main.jpg)
12 жовтня 2012 року до Житомира на V з’їзд спеціалістів із соціальної медицини та організаторів охорони здоров’я України завітала Віце-прем’єр-міністр України, Міністр охорони здоров’я Раїса Богатирьова, а також заступник міністра охорони здоров’я Олександр Толстанов, які зустрілися із лікарями та керівництвом області і міста.
![](/data/photomanager/1002596308_main.jpg)
З метою сприяння розвитку народної творчості і відродження національних традицій у м. Житомирі 12-14 жовтня на майдані Соборному біля фонтану відбудеться свтяо Покрови та "Покровський ярмарок".
Дні польської культури та Міжнародний фестиваль польської культури «Веселка Полісся» цього року в м. Житомирі пройдуть з 12-14 жовтня 2012 року.
![](/data/photomanager/84643975_main.jpg)
В рамках святкування Всесвітнього дня пошти, який відзначається у 191 країні світу, у Міському палаці культури пройшли святкові урочистості. Всіх тих, хто пов’язав своє життя з поштою, вітали голова облдержадміністрації С.М. Рижук, голова обласної ради Й.А. Запаловський та Житомирський міський голова В.М. Дебой.