Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 22
візитів сьогодні: 5620
візитів всього: 545984
Прогноз погоди
Управління охорони здоров’я міської ради та адміністрація Центральної міської лікарні №2 інформує
26 жовтня 2012 року 12:16

 

Для спростування неправдивої інформації, оприлюдненої  на сторінках Інтернет видань та у прямому ефірі на ТРК «Союз ТВ» під час проведення дебатів між кандидатами у народні депутати щодо начебто фальшивих медичних довідок для обґрунтування необхідності голосування вдома управління охорони здоров’я міської ради та адміністрація комунальної установи ЦМЛ №2 повідомляє наступне:

 

1.   Довідки виборцям, які обмежені в пересуванні, заповнює виключно секретар  відділкової лікарсько-консультативної комісії, на підставі записів в амбулаторній карті пацієнта.

2.   Дані довідки, згідно наказу головного лікаря, реєструються в «Журналі реєстрації виданих довідок про звернення до лікаря», цей журнал пронумерований, прошнурований і завірений підписом заступника головного лікаря з амбулаторно-поліклінічної роботи.

3.   Дані довідки не є формою суворої звітності, тому завіряються тільки підписом лікуючого лікаря та завідувача відділенням з обов’язковим зазначенням повного прізвища.

 

 

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare