Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 21
візитів сьогодні: 5570
візитів всього: 512533
Прогноз погоди
Всесвітній День пошти сьогодні відзначили у Житомирі
5 жовтня 2012 року 14:39

В рамках святкування Всесвітнього дня пошти, який відзначається у 191 країні світу, у Міському палаці культури пройшли святкові урочистості. Всіх тих, хто пов’язав своє життя з поштою,  вітали голова облдержадміністрації С.М. Рижук, голова обласної ради Й.А. Запаловський та Житомирський міський голова В.М. Дебой.

С.М. Рижук зазначив, що ніякі інші форми зв’язку не замінять поштовий зв'язок, який є найуніверсальнішою формою спілкуванням на великих відстанях. Й.А. Запаловського підкреслив, що працівники пошти мають постійний зв'язок як з представниками влади і органами місцевого самоврядування, так і з громадою міста і області. Поштарі сьогодні мають міцний авторитет серед населення.

«Щорічно вдається економити близько 100 тис. грн. за оренду і спрямовувати ці кошти на поліпшення матеріально-технічного забезпечення відділень пошти. Мені приємно, що ми сприяємо співпраці з колективом пошти», - зазначив міський голова В.Дебой.

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare