Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 40
візитів сьогодні: 5618
візитів всього: 590137
Прогноз погоди
Володимир Дебой зустрівся зі 125 лідерами в «Супутнику»
31 жовтня 2012 року 16:12

Як проводять час та відпочивають під час осінніх канікул у таборі «Супутник» житомирські школярі, побачив міський голова Володимир Дебой.

Сьогодні, 31 жовтня 2012 року, керівник міста зустрівся зі 125 обдарованими дітьми, лідерами місцевого самоврядування, які нині із користю проводять час у таборі «Супутник». Вперше тут організовано п’яту зміну.

«Уперше табір «Супутник» живе і працює восени. Ми сподіваємося, що він працюватиме і на зимові канікули. Приємно, що сьогодні кращі діти, лідери шкільного самоврядування свої канікули та дозвілля проводять у таборі, відвідуючи тренінги, навчання, лекції, екскурсії по місту», – мовив міський голова Володимир Дебой.

Під час уже традиційної і відомої по навчальних закладах «Години із міським головою» керівник міста відповів на запитання шкільних лідерів, розповів їм про основні досягнення та перспективи розвитку міста.

Впевнено рухатися вперед до своєї цілі побажав на завершення Житомирський міський голова Володимир Дебой молодим лідерам загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Також під час візиту до табору Володимир Дебой оглянув приміщення, в яких активно проводиться ремонт, а нині повністю замінено всі вікна на металопластикові та планується встановлення душових кабінок.

Директор КП «Реклама», на балансі якого перебуває табір, Володимир Шуст повідомив, що взимку на місці, де колись був басейн, планують залити каток та підготувати доріжки для катання на лижах. Нині від басейну тут залишилися лише місце та огорожа.

«Сьогодні ми оглянули місце, де заллємо каток та обговорили можливість створення доріжок для катання на лижах. У бюджет на наступний рік ми будемо закладати кошти на будівництво басейну. Таким чином улітку діти матимуть можливість плавати», – розкрив частину планів на наступний рік міський голова Володимир Дебой.

Тут колись був басейн, роботу якого планують відновити у наступному році. Взимку на місці басейну буде каток

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare