Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 18
візитів сьогодні: 5396
візитів всього: 347364
Прогноз погоди
Ремонт прибудинкових територій та вулиць особисто контролює міський голова Володимир Дебой
25 жовтня 2012 року 20:32

 

Сьогодні, 25 жовтня 2012 року, Житомирський міський голова Володимир Дебой провів робочу виїзну нараду по ремонту покриття вулиць та прибудинкових територій.

Керівник міста оглянув стан виконання ремонтних робіт по пров. Червоному, а також зустрівся із мешканцями. Тут вже розпочато і активно проводиться ремонт, працює техніка, за якою наглядають люди. Мешканці задоволені: вперше за десятки років тут ремонтують вулицю і прибудинкову територію. «Я вже 8 років листи пишу до виконкому. Але ніхто не реагував. До Вас (міського голови Володимира Дебоя, – ред.) я не писала, а Ви відремонтували», – говорить мешканка будинку по №41 по пров. Червоному.

Мешканці подякували міському голові за ремонт дороги, на який вони чекали не один рік, запровадження програми роздільного збору сміття, за тепло у домівках та підключення гарячої води.

«Я майже щоденно проводжу виїзди, щоб перевірити стан виконання ремонту доріг, прибудинкових територій. Сьогодні вже був у котельні по вул. Жуйка, яку цьогоріч модернізовано, оглянув технічну готовність до початку подачі гарячої води, що розпочинаємо із сьогоднішнього дня. Із 245 будинків сьогодні у перших ста будинках є гаряча вода», – інформував Житомирський міський голова Володимир Дебой.

Щодо ремонту дорожнього покриття по провулку Червоному, керівник міста повідомив: «Минулого року ми запланували капітальний ремонт дороги, якої тут фактично не було. Крім дороги, зробимо тротуар. Це планові роботи. Але, на жаль, у цьому році вони затягнулися через особливості, а зокрема, зміни у підготовці проектно-кошторисної документації, проходження експертиз, проведення тендера. Доки погода сприяє, ми виконуємо ці роботи».

Такі об’їзди міста, – говорить міський голова, – дають можливість не просто оглядати якість виконання робіт, а й спілкуватися із самими мешканцями, формувати і коригувати плани на наступний рік.

До міського голови Володимира Дебоя підійшли і юнаки, з якими керівник міста зустрічався влітку під час об’їзду міста, та подякували за встановлені ворота на футбольному полі. Раніше юна команда забивала голи лише в умовні ворота. Міський голова, як і обіцяв хлопцям, зробив усе, аби вони мали місце для спортивного дозвілля.  Хлопці, говорять, не чекали, що на дитяче звернення відреагують.

Хлопці, які звернулися до міського голови з приводу футбольних воріт

Євген, капітан дворової футбольної команди

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове