Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 23
візитів сьогодні: 5398
візитів всього: 356271
Прогноз погоди
Дні польської культури проходять у Житомирі
13 жовтня 2012 року 19:09

12-14 жовтня у Житомирі проходять Дні польської культури. На запрошення міської ради у Житомир завітали ансамбль пісні і танцю "Вісла" з м. Плоцьк (Польща), а також польська делегація.

Сьогодні, 13 жовтня 2012 року, в обласній філармонії відбувся XVIIІ Міжнародний фестиваль польської культури "Веселка Полісся", виставки про життя і творчість М.А. Скорульського, який відвідали також Житомирський міський голова Володимир Дебой, секретар міської ради Наталія Леонченко, заступник голови облдержадміністрації Віктор Балюрко.

"Приємно, що XVIIІ Міжнародний фестиваль польської культури ми знову ж проводимо у Житомирі. Наше місто багатонаціональне. Тут сьогодні у єдності й злагоді проживає велика польська громада, яка продовжує і підтримує свої традиції. Дні польської культури у Житомирі – це ще один вагомий крок для дружби, єднання народів. Ми сьогодні раді вітати творчий колектив "Вісла" та гостей, які приїхали до Житомира із міста-побратима Плоцька", – мовив Житомирський міський голова Володимир Дебой.

За активну громадську діяльність, спрямовану на збереження і розвиток  польсько-української культури, вагомий особистий внесок у розвиток міжнародних відносин міський голова Володимир Дебой та заступник голови облдержадміністрації Віктор Балюрко вручили грамоти активним польсько-українським діячам.

У неділю, 14 жовтня, о 18.30 год. в обласній філармонії відбудеться концерт Державного ансамблю пісні і танцю "Плоцьк" та урочисте закриття V Днів польської культури у м. Житомирі.

Управління по зв’язках з громадськістю

 

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове