Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 14
візитів сьогодні: 5396
візитів всього: 347359
Прогноз погоди
Ініціатива Володимира Дебоя втілена: відтепер Житомир видно здалеку
16 жовтня 2012 року 17:49

З 15 жовтня 2012 року Житомир бачать на великій відстані. Вчора, у ніч на 16 жовтня, відбулося підключення стелли «Житомир 884» (зі сторони Києва) до освітлення.

На перший запуск освітлення та перевірку якості робіт в’їзного знаку приїхав особисто міський голова Володимир Дебой та провів на місці робочу нараду із депутатами міської ради і працівниками виконавчого комітету.

Ініціатива міського голови тепер втілена: в’їзний знак до Житомира реконструйовано. Спочатку стеллу одягли в граніт, провели благоустрій прилеглої території, а вчора в’їзний знак освітили. Відтак – перше, що бачать житомиряни та гості міста, які їдуть до Житомира зі сторони Києва – гарне, освітлене, гранітне ім’я тисячолітнього міста «Житомир».

Вже у першу ніч після запуску освітлення безліч людей перед в’їздом до Житомира зупинилися, щоб сфотографуватися або ж просто подивитися на красу. Адже тут не лише реконструйовано знак, а й проведено благоустрій прилеглої території, облаштовано зупинку для автомобілів, квіткову клумбу, відремонтовано сходи, встановлено ліхтарі.

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове