Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 22
візитів сьогодні: 5542
візитів всього: 477978
Прогноз погоди
У Житомирі відкрито комунальну аптеку
19 жовтня 2012 року 15:44

Сьогодні, 19 жовтня 2012 року, по вул. Київській, 19/2 відкрито комунальну аптеку №1 КП «Фармація» на місці колись збанкрутілого підприємства аптека №6.

За ініціативи міського голови Володимира Дебоя рішенням сесії міської ради для КП «Фармація» виділено 2 млн. грн. на відновлення функціонування непрацюючих комунальних аптек, проведення ремонтів, купівлю обладнання та погашення заборгованості.

Силами комунального підприємства відновлено роботу аптеки, яка упродовж останніх років не працювала. Реконструйована аптека зберігає старовинний архітектурний стиль у поєднанні із сучасним. Всередині залишається ніша, яка була упродовж усього існування аптеки. Фасад аптеки отримав новий вигляд, що підкреслює історичні корені Житомирської міської аптеки.

«Аптека, яка побудована в 1960 році та існувала тут упродовж 50 років, сьогодні відновлена і повертається житомирянам. Заклад унікальний тим, що працював цілодобово та як інформаційна довідка. Ми плануємо відновити саме телефонну довідку для того, аби кожен міг у телефонному режимі дізнатися про вартість чи наявність ліків», – повідомив Житомирський міський голова Володимир Дебой.

Для відновлення роботи Аптеки №1 проведено ремонтні роботи каналізаційно-водопровідної будинкової мережі, замінено електромережі на більш потужні та безпечні, закуплено медикаменти та необхідні медичні засоби.

Про те, якою була аптека ще рік тому поділився враженнями директор КП «Фармація» Олексій Ковтушенко:  «Коли я вперше прийшов до цього приміщення і побачив, у якому стані воно знаходиться, то був вражений. Було важко. Але за підтримки міського голови Володимира Дебоя, депутатів міської ради ми змогли відродити гарну комунальну аптеку. Я думаю, що ця аптека допоможе житомирянам бути здоровими».

Міський голова Володимир Дебой після відкриття аптеки наголосив: символічно, що аптека має номер 1, а це означає відродження фармації у Житомирі. «Сьогодні підприємство «Фармація» набирає обертів у розвитку, гасить борги, які привели його у збитковий баланс», – підкреслив керівник міста.

Так, силами підприємства у 2011-2012 рр. відновлено роботу 2-х непрацюючих аптек, 2-х аптечних пунктів, сьогодні – відновлення роботи 3-ї аптеки.

Голова міської організації ветеранів Анатолій Трещов від імені ветеранів Житомира подякував міському голові за подарунок ветеранам: «Ми цю аптеку знаємо вже багато років. Аптека раніше була темною і не зовсім затишною. Сьогодні ж нам дуже приємно бачити її у новому, але збереженому вигляді. Для нас головне – щоб тут було якомога більше ліків вітчизняного виробника».

В аптеці заплановано відновити роботу міської аптечної довідки. Це дасть змогу надавати інформацію про наявність та ціну на лікарські засоби і вироби медичного призначення в телефонному режимі.

 

Аптека ДО ремонту

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare