Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 14
візитів сьогодні: 5048
візитів всього: 82663
Прогноз погоди
Спільні заходи з попередження протиправних дій продавців
20 жовтня 2010 року 17:20
Спільні заходи з попередження протиправних дій продавців

З метою викриття осіб, які порушують заборону продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років працівниками Богунського районного відділу міліції спільно з представниками Житомирської міської ради було проведено профілактичне відпрацювання частини торговельних закладів міста.
.
Як зазначає заступник начальника Богунського РВ УМВС Василь Шатило, в районі з початку року зафіксовано чотирнадцятий випадок порушення правил торгівлі пивом, алкогольними напоями і тютюновими виробами. Всіх винних наразі притягнуто до адміністративної відповідальності. А відповідно до ст. 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення такі дії тягнуть за собою покарання у вигляді штрафу до 1600 гривень. Крім цього на торговельні заклади, у яких були виявлені порушення також було накладено значні штрафи.
Довідково: 11 лютого 2010 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв», яким заборонено продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років.

Управління по зв'язках з громадськістю міської ради 
        


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.