Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 5
візитів сьогодні: 5043
візитів всього: 82642
Прогноз погоди
У підлітковому клубі «Вікторія» встановлено олімпійський «татамі»
22 жовтня 2010 року 17:42

            Секція спортивних єдиноборств «ушу» м. Житомира працює на базі Житомирського міського культурно-спортивного центру в підлітковому клубі “Вікторія”.           


Головне завдання підліткових клубів міста - залучення дітей та підлітків до занять в гуртках та секціях, організація їх змістовного дозвілля.
   

            Поряд з виконанням цих завдань, секція ушу під керівництвом тренера-викладача Володимира Літвінчука систематично готує спортсменів високого класу, багаторазових чемпіонів та призерів змагань Всеукраїнського і міжнародного рівнів.

            У 2009 році вихованець секції ушу Володимир Волинець став переможець Кубку світу.

У вересні 2010 року, на Відкритому Кубку Європи з елітних боїв серед клубів у місті Києві, вихованцями секції здобуто 3 нагороди: Ярослав Кобель – І місце, Артем Гонтар – ІІ місце, Олександр Стукач – ІІ місце.

На Кубку світу з бойових мистецтв 2010 року у Ялті, житомирян Володимир Волинець здобув срібну нагороду, Анатолій Антоневський став бронзовим призером, а Микола Кіневич виборов почесне четверте місце.

Наші спортсмени спеціалізуються на контактних видах єдиноборств і безперечно, їх підготовка потребує спеціальних умов і в першу чергу – відповідного покриття.

Необхідність придбання для секції ушу спеціального «татамі» неодноразово обговорювалася серед тренерів та батьків, які розглядали навіть можливість придбання його за батьківські або спонсорські кошти.

Проте дане питання, як і планувалося у 2010 році, вирішено за рахунок міського бюджету і вартість килима оплачена у повному обсязі за кошти, виділені з бюджету міста на розвиток фізичної культури і спорту.

         Крім цього, 6-ти провідним спортсменам секції від міського голови вручається екіпіровка для подальшого спортивного удосконалення.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.