Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 39
візитів сьогодні: 5502
візитів всього: 441420
Прогноз погоди
Переможні виступи спортсменів-аматорів комунального підприємства міської ради.
19 жовтня 2010 року 17:41
Переможні виступи спортсменів-аматорів комунального підприємства міської ради.

Колектив КП «Житомирське виробниче управління водопровідно - каналізаційного господарства» Житомирської міської ради завжди виконував поставлені перед ним складні виробничі завдання по забезпеченню життєдіяльності міста на високому професійному рівні. У різні періоди розвитку міста - однаково професійно. А вагомим чинником такої стабільності в роботі колективу є гарні традиції розвитку фізичної культури і спорту у комунальному підприємстві, які згуртовують людей навколо спільної справи.
Підтвердженням цього став нещодавний переможний виступ спортсменів-аматорів комунального підприємства «Житомирське виробниче управління водопровідно - каналізаційного господарства» на ХII Веукраїнській спартакіаді серед збірних команд всеукраїнських профспілок та організацій ФСТ «Спартак». Житомиряни стали бронзовими призерами у змаганнях з армреслінгу, гирьового спорту, бігу, тенісу та шашках, пропустивши вперед лише спортсменів двох столиць – Києва та Сімферополя, серед яких були кандидати та майстри спорту.

Вітаємо переможців. Це:

Гуйван Федір, начальник водопровідних мереж – гирьовий спорт
Глєбов Сергій, слюсар водопровідних мереж - армреслінг
Островський Денис, інженер водопровідних мереж - легка атлетика
Кирилюк Анатолій, , інженер водопровідних мереж - шашки
Мегедь Марія, контролер відділу збуту - легка атлетика
Печенюк Олександр, слюсар водопровідних мереж – армреслінг.


Так само успішними є виступи спортсменів-аматорів з водоканалу на обласних змаганнях з футболу.. Команда міського комунального підприємства три роки поспіль ставала чемпіоном області з цього виду спорту.


Управління по зв'язках з громадськістю міської ради
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове