Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 10
візитів сьогодні: 5047
візитів всього: 82662
Прогноз погоди
Відкриття "Школи місцевого смоврядування"
20 жовтня 2010 року 16:56

20 жовтня 2010 року відбулося урочисте відкриття ХIV сесії Муніципальної освітньої програми для молоді «Школи місцевого самоврядування». Слухачами цього курсу стали 132 молодих людей – студентів навчальних закладів 2-4 рівнів акредитації міста Житомира.

 

В урочистому відкритті Школи взяли участь заступник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Людмила Сікайло, представники регіонального проекту розвитку «Срібна вежа», студенти навчальних закладів міста.

 

 

Програма «Школа місцевого самоврядування» діє у Житомирі з 2001 року.

 

Метою програми «Школи місцевого самоврядування» є залучення молоді до процесу прийняття рішень на місцевому рівні. Діяльність школи спрямована на підвищення рівня активності молоді у громадському житті міста, формуванні дієвої молодіжної політики та надання можливості талановитій молоді реалізувати себе, у тому числі і у ролі спеціаліста виконавчих органів.

 

Програма Школи вбирає в себе цикл теоретичних та практичних занять для молодих людей з елементами інформативного обсягу, необхідного для подальшого формування своєї кар’єри в органах державної влади чи підприємстві


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.