Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 33
візитів сьогодні: 5502
візитів всього: 441421
Прогноз погоди
Відкриття "Школи місцевого смоврядування"
20 жовтня 2010 року 16:56

20 жовтня 2010 року відбулося урочисте відкриття ХIV сесії Муніципальної освітньої програми для молоді «Школи місцевого самоврядування». Слухачами цього курсу стали 132 молодих людей – студентів навчальних закладів 2-4 рівнів акредитації міста Житомира.

 

В урочистому відкритті Школи взяли участь заступник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Людмила Сікайло, представники регіонального проекту розвитку «Срібна вежа», студенти навчальних закладів міста.

 

 

Програма «Школа місцевого самоврядування» діє у Житомирі з 2001 року.

 

Метою програми «Школи місцевого самоврядування» є залучення молоді до процесу прийняття рішень на місцевому рівні. Діяльність школи спрямована на підвищення рівня активності молоді у громадському житті міста, формуванні дієвої молодіжної політики та надання можливості талановитій молоді реалізувати себе, у тому числі і у ролі спеціаліста виконавчих органів.

 

Програма Школи вбирає в себе цикл теоретичних та практичних занять для молодих людей з елементами інформативного обсягу, необхідного для подальшого формування своєї кар’єри в органах державної влади чи підприємстві


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове