Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 10
візитів сьогодні: 5048
візитів всього: 82665
Прогноз погоди
Привітання Житомирського міського голови В.Т.Шелудченко з Днем працівників освіти
1 жовтня 2010 року 11:12
Шановні працівники освіти!

Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем працівників освіти!
     День учителя є справжнім національним і суспільним святом. Немає в світі людини, в якої ніколи не було вчителя, вихователя, педагога.
Шановні друзі! Ваш досвід, ваша любов підтримують ваших учнів і вихованців протягом усього життя.        Немає праці благороднішої, ніж праця вчителя. Бути вчителем означає самовіддано служити двом вічним цінностям - просвіті та гуманності. Отже, всі ті, хто сьогодні працює в системі освіти, незважаючи на всі складнощі, - це вчителі за визначенням і покликанням.
Ви прагнете навчити своїх учнів не лише науки, а й людяності, відповідальності, самостійності. Ви навчаєте дітей і юнаків бути дорослими людьми та зрілими громадянами і патріотами.
    Освіта тримається на вчителеві - його професіоналізмі, здоров'ї, сімейному добробуті, оптимістичному ставленні до життя. Тож бажаю вам міцного здоров'я, творчої наснаги, працелюбних учнів, віри у власні сили і добре майбутнє. Із святом вас, дорогі  наші освітяни!

З повагою,
міський голова                                             В.Т. ШелудченкоВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.