Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 33
візитів сьогодні: 5505
візитів всього: 441425
Прогноз погоди
Привітання Житомирського міського голови В.Т.Шелудченко з Днем працівників освіти
1 жовтня 2010 року 11:12
Шановні працівники освіти!

Щиро вітаю вас з професійним святом - Днем працівників освіти!
     День учителя є справжнім національним і суспільним святом. Немає в світі людини, в якої ніколи не було вчителя, вихователя, педагога.
Шановні друзі! Ваш досвід, ваша любов підтримують ваших учнів і вихованців протягом усього життя.        Немає праці благороднішої, ніж праця вчителя. Бути вчителем означає самовіддано служити двом вічним цінностям - просвіті та гуманності. Отже, всі ті, хто сьогодні працює в системі освіти, незважаючи на всі складнощі, - це вчителі за визначенням і покликанням.
Ви прагнете навчити своїх учнів не лише науки, а й людяності, відповідальності, самостійності. Ви навчаєте дітей і юнаків бути дорослими людьми та зрілими громадянами і патріотами.
    Освіта тримається на вчителеві - його професіоналізмі, здоров'ї, сімейному добробуті, оптимістичному ставленні до життя. Тож бажаю вам міцного здоров'я, творчої наснаги, працелюбних учнів, віри у власні сили і добре майбутнє. Із святом вас, дорогі  наші освітяни!

З повагою,
міський голова                                             В.Т. ШелудченкоВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове