Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 12
візитів сьогодні: 5043
візитів всього: 82641
Прогноз погоди
Блискучий виступ житомирських каратистів на міжнародній арені
7 жовтня 2010 року 13:41
Блискучий виступ житомирських каратистів на міжнародній арені 


    На міжнародних змагання в Угорщині спортсмени клубу «Джитте», виступали у складі збірної каратистів України поруч з 900 спортсменами з 10 країн світу, в тому числі з країн Європи, Африки, Латинської Америки й США.
    Житомирянин Єгор Корягін став першим серед юнаків 14-15 років у ваговій категорії до 63 кг, а  Марина Зелинська та Яна Ліневич взяли «срібло». А їх товариш по команді Володя Атаманчук став третім в категорії десятирічних. Усі перемоги були отримані у напруженій боротьбі. Лише для того, щоб вийти у фінальний етап змагань для боротьби за призове місце, житомирським спортсменам треба було виграти бої зі спортсменами, серед яких були переможці світових і європейських чемпіонатів. Так, у дорослій категорії ката житомирянка Олександра Корягіна поступилася перемогою в боротьбі за третє місце чемпіонці Європи з зі Словакії.
    Юні спортсмени житомирського клубу «Джитте» стабільно демонструють високі результати та зростаючу майстерніть на найпрестижніших національних та міжнародних змаганнях. Вагомий чинник цих перемог – постійна і діяльна підтримка юних спортсменів з боку міської ради. Ряд спортсменів клубу, як вагому підтримку у своїй спортивній діяльності, одержують стипендію міського голови. За підтримки міської ради саме в Житомирі щорічно відбуваться такі престижні змагання, як Чемпіонат України з карате, які для житомирян стають відповідальною школою в рідному місті.
Управління по зв'язках з громадськістю міської ради


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.