Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 9
візитів сьогодні: 5042
візитів всього: 82633
Прогноз погоди
Віра Шелудченко: «Не можна піаритись на здоров’ї дітей»
21 жовтня 2010 року 16:49

 

Міський голова Житомира Віра Шелудченко засудила спробу одного з кандидатів побудувати свою передвиборну кампанію на зриві початку опалювального сезону в місті. Про це вона заявила 20 жовтня під час прямого ефіру на радіо «Житомирська хвиля».

 

Мер відзначила, що в спробі зірвати у Житомирі опалювальний сезон є  політичне підґрунтя. «На біду міста Житомира те, що тут на пост міського голови балотується людина, яка  працювала у  ДК «Газ України», - наголосила вона.

 

За її словами робилося усе можливе, щоб насолити їй як чинному міському голові. «Людина, яка сьогодні йде на пост міського голови і має такі зв’язки, могла б не перекривати газ, а навпаки відкрити житомирянам вентиль на кілька днів раніше, наприклад, 1-го жовтня. І нехай би похвалився тим, що тепло раніше подав житомирянам саме він», - зазначила Шелудченко.

 

Але, на її переконання, навмисне затягування початку опалювального  сезону, коли на дворі холодно і у дитячих садочках мерзнуть діти – не можна назвати нормальним передвиборним піаром.

 

«Я вважаю, що не потрібно вирішувати свої політичні питання за рахунок здоров’я дітей», - наголосила Шелудченко. Вона пояснює такі дії своїх опонентів тим, що вони не житомиряни. «Ці люди не живуть у місті, їхні діти не ходять у наші дитячі садочки та школи, їхні близькі не лежать у наших лікарнях, тому їм не болить», - зазначила вона.

 

А якщо, за її словами, такі заїжджі кандидати і знімають десь у Житомирі квартиру, то у ній обов’язково є автономне опалення.

 

Вона нагадала, що борги за газ є у всіх міст країни, але своєчасно газ не подали  тільки Житомиру. «Я вдячна Андрію Клюєву, Сергієві Рижукові, які все ж, розібралися у ситуації і вирішили її на користь житомирян», - наголосила міський голова.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.