Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 10
візитів сьогодні: 5041
візитів всього: 82630
Прогноз погоди
Опалювальний сезон у Житомирі розпочнеться вчасно
4 жовтня 2010 року 15:17

Сьогодні, 4 жовтня 2010 року, міський голова Житомира Віра Шелудченко підписала розпорядження «Про початок опалювального періоду 2010–2011 років у м. Житомирі».

Підготовку до опалювального сезону в місті повністю завершено і тепер міська влада лише чекає на ліміти газу, який має виділити ДК «Газ України». Про це йшлося сьогодні на нараді з представниками КП «Житомиртеплокомуненерго».

«Місто повністю готова прийняти теплоносії. Є одна проблема – борги, які накопичило попереднє керівництво «Житомиртеплокомуненерго» перед «Нафтогазом». Днями ми закінчили аудит і можна зробити висновок – підприємство навмисно заводилося в борги перед «Нафтогазом», вчасно не збиралися платежі населення, кошти виводилися на підставні фірми. Відповідні матеріали вже передано в правоохоронні органи, і найближчим часом вони нададуть свої висновки», - зазначила Віра Шелудченко.

Міський голова сподівається, що незважаючи на це «Нафтогаз» вчасно виділить ліміти і опалювальний сезон у Житомирі розпочнеться вчасно, у відповідності до чинного законодавства -  не пізніше 15 жовтня.

 

Управління по зв’язках з громадськістю міської радиВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.