Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 34
візитів сьогодні: 5500
візитів всього: 441396
Прогноз погоди
Опалювальний сезон у Житомирі розпочнеться вчасно
4 жовтня 2010 року 15:17

Сьогодні, 4 жовтня 2010 року, міський голова Житомира Віра Шелудченко підписала розпорядження «Про початок опалювального періоду 2010–2011 років у м. Житомирі».

Підготовку до опалювального сезону в місті повністю завершено і тепер міська влада лише чекає на ліміти газу, який має виділити ДК «Газ України». Про це йшлося сьогодні на нараді з представниками КП «Житомиртеплокомуненерго».

«Місто повністю готова прийняти теплоносії. Є одна проблема – борги, які накопичило попереднє керівництво «Житомиртеплокомуненерго» перед «Нафтогазом». Днями ми закінчили аудит і можна зробити висновок – підприємство навмисно заводилося в борги перед «Нафтогазом», вчасно не збиралися платежі населення, кошти виводилися на підставні фірми. Відповідні матеріали вже передано в правоохоронні органи, і найближчим часом вони нададуть свої висновки», - зазначила Віра Шелудченко.

Міський голова сподівається, що незважаючи на це «Нафтогаз» вчасно виділить ліміти і опалювальний сезон у Житомирі розпочнеться вчасно, у відповідності до чинного законодавства -  не пізніше 15 жовтня.

 

Управління по зв’язках з громадськістю міської радиВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове