тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,

візитів всього: 82645
Прогноз погоди
Переможні виступи житомирян на престижних спортивних змаганнях
8 жовтня 2010 року 10:17

У жовтні 2010 року в місті Ялта відбулися змагання за Кубок Світу з єдиноборств. Україну у складі збірної команди на цих престижних змаганнях представляли троє вихованців секції УШУ розділ Сань-да підліткового клубу «Вікторія» міського культурно-спортивного центру Житомирської міської ради. Це - володар Кубку Світу 2009 року Волинець Володимир, Антоневський Анатолій та Кіневич Микола (тренер В.В. Літвінчук).
В ході запеклої боротьби наші спортсмени і в цьому році показали високі результати:
Волинець Володимир у ваговій категорії 60 кг посів ІІ місце в номінації Кунгфу саньда.
Антоневський Анатолій у ваговій категорії 60 кг посів ІІІ місце в номінації Кунгфу саньда.
Одночасно в м. Києві (2-3 жовтня) проводився Відкритий Кубок Європи серед спортивних клубів по елітним боям. Вихованці В.В. Літвінчука і на цих змаганнях вибороли нагороди.
Кобель Ярослав (40 кг) - І місце - чемпіон Європи в розділі СК-1. (учень ЗОШ №30)
Стукач Олександр (40 кг) – ІІ місце в розділі СК-1 ( учень ЗОШ № 6).
Гонтар Артем (33 кг) – ІІІ місце в розділі СК-1. (учень ЗОШ № 6).