Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 13
візитів сьогодні: 5044
візитів всього: 82647
Прогноз погоди
У Житомирі триває оптимізація мережі шкіл
27 жовтня 2010 року 12:33

 

Відповідно до рішення сесії міської ради №1311 «Про оптимізацію мережі загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста» у Житомирі триває процес оптимізації шкіл.

Так, на минулому тижні урочисто відкрито Центр науково-технічної творчості на базі колишньої школи №18 (район Мальованки), який відвідують 150 дітей.

Начальник управління освіти Житомирської міської ради Валентин Арендарчук зазначив, що на разі триває процес оптимізації двох спортивних шкіл міста - Дитячо-юнацької спортивної школи №1 та Дитячо-юнацької спортивної школи №2.

«Ми їх об’єднуємо у одну потужну спортивну школу. І після реорганізації, термін якої закінчується 31 жовтня, ми будемо сприяти атестації нової об’єднаної школи для того, щоб підвищити статус та присвоїти школі «першу категорію», - поінформував В.Арендарчук.

Також Валентин Васильович пояснив, що реорганізація дасть змогу збільшити кількість видів спорту, якими будуть займатися діти. При цьому жоден тренер не буде звільнений з роботи, їм запропоновані нові робочі місця.

 

Управління по зв’язках з громадськістю міської радиВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.