Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 34
візитів сьогодні: 5502
візитів всього: 441417
Прогноз погоди
У Житомирі триває оптимізація мережі шкіл
27 жовтня 2010 року 12:33

 

Відповідно до рішення сесії міської ради №1311 «Про оптимізацію мережі загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів міста» у Житомирі триває процес оптимізації шкіл.

Так, на минулому тижні урочисто відкрито Центр науково-технічної творчості на базі колишньої школи №18 (район Мальованки), який відвідують 150 дітей.

Начальник управління освіти Житомирської міської ради Валентин Арендарчук зазначив, що на разі триває процес оптимізації двох спортивних шкіл міста - Дитячо-юнацької спортивної школи №1 та Дитячо-юнацької спортивної школи №2.

«Ми їх об’єднуємо у одну потужну спортивну школу. І після реорганізації, термін якої закінчується 31 жовтня, ми будемо сприяти атестації нової об’єднаної школи для того, щоб підвищити статус та присвоїти школі «першу категорію», - поінформував В.Арендарчук.

Також Валентин Васильович пояснив, що реорганізація дасть змогу збільшити кількість видів спорту, якими будуть займатися діти. При цьому жоден тренер не буде звільнений з роботи, їм запропоновані нові робочі місця.

 

Управління по зв’язках з громадськістю міської радиВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове