Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 43
візитів сьогодні: 5499
візитів всього: 441389
Прогноз погоди
Віра Шелудченко: «ЖЕКи треба не розганяти, а модернізувати»
21 жовтня 2010 року 16:43

Міський голова Житомира Віра Шелудченко переконана, що ЖЕКи потрібно не ліквідовувати, а модернізувати. Про це вона заявила 20 жовтня під час прямого ефіру на радіо «Житомирська хвиля».

 

«Я не погоджуюсь в плані розгону ЖЕКів, їх потрібно модернізувати», - зазначила вона.

 

Мер нагадала, що в Житомирі міська влада створила один приватний ЖЕК, що в мікрорайоні Крошня. «Це дало позитивний результат. Так можна далі працювати», - наголосила вона.

 

Віра Шелудченко нагадала, що раніше Крошня була, за її словами,  «Богом забутим районом».  «Але, думаю, що сьогодні вона на очах стає  одним з кращих мікрорайонів Житомира», - підкреслила вона.

 

Відповідаючи на питання про те, що робота ВЖРЕПу №5 є незадовільною, міський голова відзначила, що на території цього ЖЕКу найстаріші будинки.

 

Шелудченко підкреслила, що люди мають оплачувати тільки ті послуги ЖЕКу, які виконуються. «Тому ми розробляємо програму граничного тарифу», - підсумувала вона.

 

Крім того, міський голова  пояснила, що в місті буде продовжено встановлення дитячих майданчиків, додавши, що певна затримка є тільки з їх виготовленням. «Якщо заявка від мешканців подана, то навесні в їхньому дворі буде дитячий майданчик», - зазначила вона.



Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове