Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 11
візитів сьогодні: 5041
візитів всього: 82628
Прогноз погоди
Віра Шелудченко: «ЖЕКи треба не розганяти, а модернізувати»
21 жовтня 2010 року 16:43

Міський голова Житомира Віра Шелудченко переконана, що ЖЕКи потрібно не ліквідовувати, а модернізувати. Про це вона заявила 20 жовтня під час прямого ефіру на радіо «Житомирська хвиля».

 

«Я не погоджуюсь в плані розгону ЖЕКів, їх потрібно модернізувати», - зазначила вона.

 

Мер нагадала, що в Житомирі міська влада створила один приватний ЖЕК, що в мікрорайоні Крошня. «Це дало позитивний результат. Так можна далі працювати», - наголосила вона.

 

Віра Шелудченко нагадала, що раніше Крошня була, за її словами,  «Богом забутим районом».  «Але, думаю, що сьогодні вона на очах стає  одним з кращих мікрорайонів Житомира», - підкреслила вона.

 

Відповідаючи на питання про те, що робота ВЖРЕПу №5 є незадовільною, міський голова відзначила, що на території цього ЖЕКу найстаріші будинки.

 

Шелудченко підкреслила, що люди мають оплачувати тільки ті послуги ЖЕКу, які виконуються. «Тому ми розробляємо програму граничного тарифу», - підсумувала вона.

 

Крім того, міський голова  пояснила, що в місті буде продовжено встановлення дитячих майданчиків, додавши, що певна затримка є тільки з їх виготовленням. «Якщо заявка від мешканців подана, то навесні в їхньому дворі буде дитячий майданчик», - зазначила вона.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.