Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 11
візитів сьогодні: 5042
візитів всього: 82636
Прогноз погоди
Чемпіонат міста Житомира з футзалу 2010-2011 років – відкрито!
24 жовтня 2010 року 09:03

         24 жовтня у фізкультурно-спортивному комплексі «Динамо»  відбулося відкриття чемпіонату міста з футзалу, який традиційно, вже п’ятий рік поспіль проводиться під патронатом Житомирської міської ради і особисто міського голови Віри Шелудченко.

         Змагання організовуються за кошти міського бюджету та федерації футзалу міста Житомира.

         Чемпіонат Житомира з футзалу – один з наймасовіших заходів як у місті, так і взагалі в Житомирській області, адже участь у ньому лише у цьому сезоні беруть близько 40 команд, сотні гравців. Ігри відбуваються за коловою системою протягом 6 місяців поспіль, з жовтня по березень і збирають весь футбольний «бомонд» міста.

         Такий турнір щороку сприяє залученню житомирян до здорового способу життя та активних занять фізичною культурою, а з другого боку – дозволяє забезпечити безперервність підготовки кращих футболістів міста.

         На урочистому відкритті змагань від виконавчого комітету міської ради учасників привітала начальник управління  у справах сім’ї, молоді та спорту Олена Сарно. Суддівство змагань забезпечує бригада кваліфікованих суддів на чолі з головою федерації футзалу м. Житомира, майстром спорту СРСР з футболу  Петром Білим, та головним секретарем змагань, майстром спорту СРСР з футболу – Томашом Сіцінським.

         Перебіг подій на чемпіонаті буде систематично висвітлюватися на веб-сайті Житомирської міської ради.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.