Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 9
візитів сьогодні: 5044
візитів всього: 82645
Прогноз погоди
Новини спорту
11 жовтня 2010 року 18:06
Новини спорту

У відповідності до затвердженого Житомирським міськвиконкомом плану спортивних заходів, під патронатом Житомирського міського голови В.Т.Шелудченко днями у місті Житомирі відбувся ряд спортивних змагань, серед яких одне з найяскравіших – Відкритий чемпіонат міста з бодібілдингу. Головний спонсор турніру – Житомирська міська громадська організація споривної асоціації “Екстрім” в особі президента, Олега Малиновського.
Чемпіонат відбувся 10 жовтня 2010 р. в обласній філармонії, приміщення якої було надано за рахунок коштів міського бюджету. Змагання організовано спільно з Житомирською обласною федерацією бодібілдингу та фітнесу. Президент обласної Федерації, багаторазовий призер та чемпіон змагань Всеукраїнського і міжнародного рівнів, Сергій Тан-Тай був головний суддею змагань і забезпечував безпосереднє ведення виступів атлетів Житомира та області.
Змагання традиційно проведено восени, як підготовчий етап для спортсменів перед Чемпіонатом України. Учасниками чемпіонату стали 17 спортсменів у вагових категорія до 70 кг, до 80 кг та до 90 кг.
За рішенням суддів чемпіонами у своїх вагових категоріях стали представники спортивного клубу “Геркулес” м. Житомира:
- до 70 кг – Костянтин Мілько;
- до 80 кг – Володимир Горго;
- до 90 кг – В’ячеслав Чорний.
Саме В’ячеслав Чорний отримав звання абсолютного переможця чемпіонату після змагань переможців в категоріях.
Переможці та призери чемпіонату нагороджені медалями і грамотами управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради та призами від обласної федерації і спонсорів.Переможець в категорій до 80 кг – Володимир Горго

Абсолютний чемпіон змагань – В’ячеслав Чорний.
Переможець у ваговій категорії до 70 кг – Костянтин Мілько

Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.