Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 31
візитів сьогодні: 5501
візитів всього: 441411
Прогноз погоди
Новини спорту
11 жовтня 2010 року 18:06
Новини спорту

У відповідності до затвердженого Житомирським міськвиконкомом плану спортивних заходів, під патронатом Житомирського міського голови В.Т.Шелудченко днями у місті Житомирі відбувся ряд спортивних змагань, серед яких одне з найяскравіших – Відкритий чемпіонат міста з бодібілдингу. Головний спонсор турніру – Житомирська міська громадська організація споривної асоціації “Екстрім” в особі президента, Олега Малиновського.
Чемпіонат відбувся 10 жовтня 2010 р. в обласній філармонії, приміщення якої було надано за рахунок коштів міського бюджету. Змагання організовано спільно з Житомирською обласною федерацією бодібілдингу та фітнесу. Президент обласної Федерації, багаторазовий призер та чемпіон змагань Всеукраїнського і міжнародного рівнів, Сергій Тан-Тай був головний суддею змагань і забезпечував безпосереднє ведення виступів атлетів Житомира та області.
Змагання традиційно проведено восени, як підготовчий етап для спортсменів перед Чемпіонатом України. Учасниками чемпіонату стали 17 спортсменів у вагових категорія до 70 кг, до 80 кг та до 90 кг.
За рішенням суддів чемпіонами у своїх вагових категоріях стали представники спортивного клубу “Геркулес” м. Житомира:
- до 70 кг – Костянтин Мілько;
- до 80 кг – Володимир Горго;
- до 90 кг – В’ячеслав Чорний.
Саме В’ячеслав Чорний отримав звання абсолютного переможця чемпіонату після змагань переможців в категоріях.
Переможці та призери чемпіонату нагороджені медалями і грамотами управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради та призами від обласної федерації і спонсорів.Переможець в категорій до 80 кг – Володимир Горго

Абсолютний чемпіон змагань – В’ячеслав Чорний.
Переможець у ваговій категорії до 70 кг – Костянтин Мілько

Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове