Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 29
візитів сьогодні: 5462
візитів всього: 403146
Прогноз погоди
Зростає популярність клубу «50+»
21 квітня 2010 року 16:16

Продовжує свою роботу клуб для людей, яким за 50 років. В зв’язку з великою кількістю бажаючих, 20 квітня 2010 року, було проведено два засідання клубу. Перше засідання відбулося в Будинку культури УТОГ, що по вулиці Шелушкова. Друге засідання проходило в територіальному центрі обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, що знаходиться за адресою вулиця Привокзальна, 18. Нагадаємо, що створення Клубів «50+» проходить в рамках програми «Турбота».

Перед тим, як клуб розпочав свою роботу, до присутніх звернувся начальник управління соціального захисту населення Юрій Прокопець. Він розповів про роботу свого управління, а також про програму «Турбота» за якою вони можуть отримати певні послуги, а також грошову допомогу.

            «Дуже добре, що в Житомирі створено такі клуби для літніх людей. Незважаючи на дощ, ми сьогодні прийшли сюди, бо нам набридло сидіти вдома в «чотирьох стінах». Ми хочемо спілкуватися з людьми, шукаємо доброти й співчуття, а також готові й самі підтримати добрим словом. Те, що створено такі клуби для людей поважного віку - добра справа» - ділиться враженнями Зоя Бодкіна, яка вперше прийшла на засіданні Клубу «50+»

Клуб «50 плюс» - це нова форма спілкування людей старшого покоління. На зустрічах клубу учасники співають пісні, беруть участь у конкурсах, а також просто спілкуються за інтересами. Це той захід, на який може прийти будь-яка людина, якій за 50 років і знайти собі друзів, а також провести гарно час.

 

 

 

 

Управління по зв’язках з громадськістю

 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове