Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 38
візитів сьогодні: 5462
візитів всього: 403147
Прогноз погоди
Майдан Житній ринок почали реконструювати
14 квітня 2010 року 17:36

Проблеми благоустрою навколо Житнього ринку є одним з приорітетних завдань виконкому міської ради у даній сфері.
Так, у вівторок 13 квітня були демонтовані старі металеві торгові кіоски з майдану Житній ринок. Незабаром на їх місці з’являться сучасні модернізовані ряди. Розроблений понад рік тому проект почав впроваджуватись у життя.
Міська влада досягнула згоди з підприємцями, які добровільно демонтували свої морально застарілі торгові місця й готові інвестувати кошти в реконструкцію ринку. Також, не останню роль зіграє підприємство «Ремпобуттехніка», де новий власник теж готовий до співпраці.
Заступник житомирського міського голови Ігор Гундич прокоментував ситуацію: «У 2008 році ми закінчили І чергу реконструкції вулиці Московської. Сьогодні ми продовжуємо роботу і незабаром житомиряни побачать оновлений майдан Житній ринок. Якщо вже так історично склалось, що в центрі Житомира знаходиться ринок, то наше завдання зробити його максимально цивілізованим і комфортним для житомирян».
За словами заступника міського голови наступними кроками буде ІІ черга реконструкції вулиці Московської (там де наразі квітковий базар) та наведення порядку зі стихійною торгівлею на вулиці Хлібній.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове