Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 61
візитів сьогодні: 5626
візитів всього: 578214
Прогноз погоди
Конкурсна комісія визначила нових перевізників на чотирьох маршрутах
7 квітня 2010 року 10:27

У вівторок, 6 квітня 2010 року, відбулося засідання транспортної комісії, де визначались переможці конкурсу між перевізниками, які конкурували за графіки руху на чотирьох міських маршрутах – №№ 9 (Богунія–Промислова), 27 (Ген. Потапова–Комбінат силікатних виробів), 47 (Богунія–м-Путятинський) та 55 (Богунія–Обл. дит. лікарня). Строк угоди – 3 роки.

Всього на конкурс було виставлено 19 графіків руху, зокрема на одному з найдовших маршрутів в місті - №55. Його довжина в одну сторону – понад 15 км.

За окремі графіки перевізники конкурували між собою, а тому вступав в силу механізм нарахування балів, на основі якого комісія могла об’єктивно визначити перевізника-переможця конкурсу. Механізм нарахування балів затверджений постановою Кабінету Міністрів України №1081 від 3.12.2008 року та відповідним рішенням виконавчого комітету Житомирської міської ради і враховує такі фактори як рік випуску та комфортабельність автобусу, кількість водіїв, наявність у перевізника власної автобази, лікаря та термін ліцензії у сфері міських перевезень.

Переможцями конкурсу стали: на маршруті №9 – ТОВ «Транскомсервіс», на маршруті №27 – ПП Козюк В.П., ТОВ «Залізний Пегас» та ПП Карташов А.В., на маршруті №55 ПП Янчук О.Л. і на маршруті №47 – ПП Карпінський Ю.Й.

Під час розгляду конкурсної документації члени комісії неодноразово звертали увагу перевізників як на поведінку водіїв, так і на стан та комфорт власне маршруток. Ряду перевізників була поставлена умова оновлення автопарку у визначений термін. «Якщо завтра прийде перевізник з новою машиною на 22 місця (а це Богдан чи I-Van) і на двоє дверей, то він отримає однозначну підтримку транспортної комісії», — попередив голова комісії Ігор Гундич.

 

Довідково: Транспортна комісія – спеціально-уповноважений колегіальний орган, до складу якого входять представники управління транспорту та зв’язку Житомирської міської ради, Державтоінспекції, Інспекції з охорони праці, представники громадських організацій та журналісти. Всього комісія налічує 12 членів. Всі рішення приймаються більшістю за допомогою процедури відкритого голосування. Очолює комісію заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гундич Ігор Петрович.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare