2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
січень | лютий | березень | квітень | травень | червень |
липень | серпень | вересень | жовтень | листопад | грудень |
![](/data/photomanager/382520639_main.jpg)
![](/data/photomanager/1559668046_main.jpg)
![](/data/photomanager/701685289_main.jpg)
![](/data/photomanager/684925604_main.jpg)
![](/data/photomanager/1681070637_main.jpg)
![](/data/photomanager/1373228961_main.jpg)
Виконання Гімну, молитви за Україну, виступи місцевих та всесвітньо відомих артистів, частування гостей, встановлення рекорду України та освячення будівлі – так у Житомирі відзначили відкриття Дому української культури 21 квітня. Свідками події стали представники влади, культури, духовенства, національних меншин, громадські діячі та усі бажаючі житомиряни.
![](/data/photomanager/847378606_main.jpg)
![](/data/photomanager/449941181_main.jpg)
![](/data/photomanager/310095952_main.jpg)
Вже 21 квітня відбудеться урочисте відкриття Дому української культури у Житомирі. Заклад розташований в історичному осередку міста – будинку Філіпова, відомому житомирянам як старе приміщення РАЦСу за адресою: вул. Велика Бердичівська, 61. Дім стане осередком традицій, духовності та української культури. Тут проходитимуть майстер-класи, семінари, творчі вечори, виставки тощо.
![](/data/photomanager/31338779_main.jpg)
Шахова школа "Інтелект" започатковує благодійну акцію "Відновлення шахового павільйону у парку ім. Юрія Гагаріна" і запрошує усіх любителів шахів долучитись до цієї доброчинної справи. Після завершення відновлювальних робіт відбудеться сеанс одночасної гри із засновником шахової школи "Інтелект" майстром спорту Ігорем Випханюком.
![](/data/photomanager/397644513_main.jpg)
![](/data/photomanager/830630812_main.jpg)
![](/data/photomanager/349284332_main.jpg)
![](/data/photomanager/1343777466_main.jpg)
Для цього міська рада об’єднає свої зусилля з громадянським суспільством. Саме з цього приводу відбулась зустріч заступника міського голови з гуманітарних питань Матвія Хренова та регіонального представника Всеукраїнської Благодійної організації «Мережа ЛЖВ», директора БФ «Нехай твоє серце б’ється» Наталії Нагорної.
![](/data/photomanager/111777957_main.jpg)
На минулому тижні у столиці України відбулася Друга щорічна конференція з демократичного врядування, організована Міжнародним республіканським інститутом IRI. За словами організаторів, основна мета конференції – втілення більш масштабних реформ на місцевому рівні, посилення ролі громадянського суспільства та сприяння демократичному врядуванню в Україні.
![](/data/photomanager/135750039_main.jpg)
З 4 квітня 2016 року відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02 березня 2016 року № 207 «Про затвердження Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органами реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру» розпочало свою роботу управління ведення реєстру територіальної громади Житомирської міської ради.
![](/data/photomanager/1860356064_main.jpg)
![](/data/photomanager/407893377_main.jpg)