Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 73
візитів сьогодні: 5571
візитів всього: 508634
Прогноз погоди
Юні таланти Житомирської музичної школи №2 імені Святослава Ріхтера здобувають музичні перемоги
21 квітня 2016 року 15:03
15-16 квітня у Львові відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Зірковий грамофон талантів», участь в  якому взяли 8 вихованців музичної школи №2 імені Святослава Ріхтера у номінаціях «інструментальна музика» та «академічний вокал». Результати виступу порадували  учасників і викладачів.
 І місця посіли Водотиєць Владислава, фортепіано (клас викладача Світлани Ваніної), Юлія Шелепа та Ольга Ковальчук у номінації «академічний вокал» (клас викладача Оксани Іщенко). Ще четверо учнів Оксани Іщенко - Волівецька Анна, Юхимович Кирил, Ніквашвілі Діана, Дем’янчук Тетяна посіли ІІ місця, а Ясінчук Богдан – ІІІ місце.
 
16 квітня у Києві відбувся IV Міжнародний інструментальний конкурс Євгена Станковича, на якому успішно виступив і посів ІІ місце Філіп Ющенко, саксофон (клас викладача Віктора Журавського). У Житомирі 16-17 квітня відбулися конкурси «Всеукраїнський фестиваль-конкурс молодих митців музичного, театрального, хореографічного та образотворчого мистецтва «Хочу стати зіркою України», на якому виступив і став лауреатом І премії Денис Майструк (клас викладача Людмили Кочевенко) та Х обласний фестиваль-конкурс «Великодні дзвони», на якому школу представили бандуристи Левчишина Дарина – І місце та учні Подгузова Тетяна та Коржук Діана (клас викладача Світлани Кузьменко). 
 
Не лише квітень багатий музичними перемогами учнів школи. У березні Денис Майструк брав участь у ІІ Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Музичнi перлини» «Musical pearls» у м. Одесі і став володарем ІІ премії. У Львові на Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «МІСТО ЛЕВА» ІІ місце посіла Олена Гранківська (клас викладача Олени Сосницької). У Києві успішно виступив хор учнів молодших класів (керівник Аліна Колодзінська) на VI Міжнародному конкурсі «PREMIER – 2016» і став володарем ІІ премії.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare