Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 42
візитів сьогодні: 5570
візитів всього: 508609
Прогноз погоди
Житомир представив свій досвід на міжнародній конференції з демократичного врядування
6 квітня 2016 року 11:51

Учасники конференції піднімали актуальні теми муніципального управління та обмінялись досвідом кращих практик врядування, повідомляють в Офіс Реформ у Житомирській області.

Житомир представила делегація у складі радника Житомирського міського голови Юрія Мойсеєва, директора  департаменту бюджету та фінансів міської ради Сергія Гаращука, спеціалістів департаменту економічного розвитку Житомира та регіонального консультанта з бюджетних питань Галини Семенець.

Експерти акцентували увагу на можливостях місцевої влади стимулювати зниження рівня енергоспоживання в містах.

Керівник фінансового департаменту Житомира Сергій Гаращук представив присутнім досвід та досягнення міста у впровадженні енергоефективних проектів. Зокрема, у своїй доповіді він зупинився на Плані дій зі сталого енергетичного розвитку міста Житомира, поінформував про пріоритетні напрямки роботи та впровадження інформаційної системи енергомоніторингу у місті.

Сергій Гаращук довів на прикладі Житомира, чому варто управляти споживанням енергоресурсів в бюджетній сфері.

«Скорочення обсягу споживання енергоресурсів в натуральному виразі лише на 5% дозволяє в масштабі міста Житомира зекономити 4,4 млн. грн. в рік», - зауважив Сергій Гаращук.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare