Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 44
візитів сьогодні: 5579
візитів всього: 515125
Прогноз погоди
Житомирський виконком погодив організацію сезонної торгівлі на території міста Житомира
8 квітня 2016 року 18:29
Згідно рішення лотків для торгівлі морозивом та безалкогольними напоями у місті розмістять 27 підприємців (список з переліком прізвищ та адрес розміщення лотків тут), ємності для торгівлі квасом у Житомирі розмістять 3 підприємці (прізвища та адреси розміщення тут). Щодо останніх, міський голова Сергій Сухомлин вніс пропозицію: у разі проведення робіт із реконструкції вулиць міста Житомира, суб’єктам підприємницької діяльності, які здійснюють сезонну торгівлю квасом з автоцистерн, негайно здійснити демонтаж сезонних об’єктів.
 
Суб’єктам підприємницької діяльності сезонних об’єктів  дозволено розміщувати свої точки відповідно до погодженої управлінням містобудування, архітектури та дизайну міського середовища міської ради схеми розміщення, а також узгодженого з Житомирським міськрайонним управлінням Головного управління Держсанепідслужби  у Житомирській області асортиментного переліку товарів для  реалізації.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare