Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 51
візитів сьогодні: 5570
візитів всього: 508617
Прогноз погоди
Як незабаром виглядатиме Михайлівська та майдан Корольова?
29 квітня 2016 року 11:27
15 млн. грн. міська рада Житомира передбачила у бюджеті розвитку на 2016 рік на капітальний ремонт вул. Михайлівської. Втім, крім пішохідної вулиці планують відремонтувати і майдан Корольова.
Під час сесії 28 квітня депутати своїм рішенням погодили ескізний проект по об'єкту: «Капітальний ремонт вул. Михайлівської та майдану ім. С.П.Корольова в м. Житомирі» та вирішили звернутися до депутатів обласної ради щодо співфінансування капітального ремонту майдану Корольова.
Презентуючи ескізи т.в.о. начальника управління капітального будівництва Дмитро Болейко розповів, що в рамках реалізації проекту, Михайлівську планують зробити доступним громадським простором.
"Майданчик з мобільною сценою для проведення загальноміських заходів, тобто суспільний простір, його ми організовуємо на вулиці Лятошинського. Впорядкування і розміщення сезонних майданчиків, тобто ми робимо майданчикив одному стилі, щоб вони гармоніювали безпосередньо з фасадами і тротуарною плиткою. Для організації руху встановлюємо боларди (автоматичні пристрої, призначені для обмеження в'їзду транспортних засобів) в чотирьох точках - вулиці Київська, Бердичівська, Лятошинського та провулок Скорульського. Вулиця Михайлівська за рахунок цих болардів залишається пішохідною: до 8 ранку боларди опускаються і ми можемо обслуговувати цю вулицю", - зазначив т. в.о. начальника управління капітального будівництва Дмитро Болейко.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare