Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 39
візитів сьогодні: 5579
візитів всього: 515125
Прогноз погоди
Спортсмени з Норвегії подорожують на підтримку  миру  в Україні
25 квітня 2016 року 15:41
Учасники велопробігу «Велопробіг за мир»  завітали до Житомира. Ініціатором та безпосереднім учасником  велопробігу  є Торе Норланд – голова норвезької неурядової організації «Bike for Peace». Аби довести всьому світові, що війни не повинно бути,  разом із членами норвезької спілки «Мери за мир»  спортсмени подорожують Україною.
 
25 квітня відбулася  зустріч учасників велопробігу  з керівництвом міста та  студентською молоддю Житомира. Гостей привітав перший заступник міського голови Олексій Ясюнецький: «Мир – це найголовніша чеснота для людського існування. Із сумом мушу констатувати, що питання миру актуальне для України. Вчора на полі бою загинув житомирянин. Ми потребуємо миру і дякуємо вам за вашу ініціативу».
 
Серед учасників велопробігу – видатні  бізнесмени та професори з Норвегії,  представники з Москви, які підтримують ідею миру в Україні і докладають до цього багато зусиль.
 
«Норвезький народ не підтримує війни в Україні. Минулого року ми організовували у  Росії велозабіг  «По золотому кільцю», спілкувалися з політиками і розмовляли про те, що в Україні не повинно бути війни»,  - зазначили спортсмени.
 
Велопробіг «Велопробіг за мир» пролягає за наступним  маршрутом:
21-24 квітня – Київ;
25 квітня – Житомир;
26 квітня – Новоград-Волинський;
27 квітня – Рівне;
28 квітня – Почаїв;
29 квітня – Львів.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare