Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 37
візитів сьогодні: 5462
візитів всього: 403142
Прогноз погоди
Бодібілдінг і фітнес в Житомирі
15 квітня 2010 року 14:46
На даний час бодібілдінг (культуризм) – один з популярних у світі та в державі видів спорту. Його традиції активно відроджуються і в нашому місті.

У Житомирі працює Федерація бодібілдінгу та фітнесу Житомирської області (ліцензія Мінсім’ямолодьспорту України АВ 147369), яку очолює багаторазовий призер змагань Всеукраїнського та міжнародного рівнів Сергій Тан-Тай. Федерація об’єднує спортивні клуби, гуртки та секції, в яких культивується бодібілдінг.

До міського календарного плану спортивних заходів включено та при підтримці з міського бюджету систематично проводяться змагання серед кращих атлетів міста із запрошенням спортсменів з інших міст і областей України, членів збірної команди України, майстрів спорту міжнародного класу. Надається також підтримка з міського бюджету на підготовку атлетів до участі у змаганнях вищого рівня.

До послуг тих, хто бажає займатися бідібілдінгом та фітнесом в Житомирі – цілий ряд відповідних залів, що знаходяться в комунальній власності міста, обладнаних тренажерами, серед яких:
1. Підлітковий клуб “Геркулес” (вул. Селецька);
2. Міська організація “Спортивна асоціація “Екстрім” (вул. Перемоги);
3. Спортклуб “Фітнес-2000” (вул. Шевченка);
4. Тренажерний зал екологічного ліцею № 24 (вул. Шевченка);
5. Підлітковий клуб “Факел” (вул. М.Бердичівська);
6. Спортивний клуб “Атлант” (професійно-технічне училище № 15);
7. Підлітковий клуб “Фортуна” (проспект Миру);
8. Тренажерні зали вищих навчальних закладів: Житомирського військового інституту, Національного агроекологічного університету, Житомирського державного університету ім. І.Франка та інших.

Запрошуємо усіх бажаючих до занять в спортивних і тренажерних залах міста та до участі у Відкритому чемпіонаті міста з бодібілдінгу та фітнесу, який відбудеться в Житомирі у жовтні 2010 року.

Для бажаючих займатися бодібілдінгом надаємо для перегляду фотографії з Відкритого чемпіонату міста, який проходив 12 вересня 2009 року в приміщенні міського Палацу культури на відзначення 1125-ї річниці міста Житомира.

Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове