Спортивні новини Житомира. Волейбол
6 квітня 2010 року 14:52
Спортивні новини Житомира

Волейбол
В спортивному залі Житомирського державного університету ім. Івана Франка завершилися ігри Весняного кубку міста Житомира з волейболу серед чоловічих команд. За ІІІ-ІУ місце зійшлися амбітна команда ВК «Житомир» (тренер Василенко В.Р.) та мотивована команда «ЖІМС» (тренер Момот О.П.). Нажаль, ВК «Житомир» не вдалося нав’язати супернику свою гру, що стало однією з причин їх поразки з рахунком 0 : 3 (18 : 25; 15 : 25; 14 : 25).
У фінальній грі, яка відбулася 1 квітня о 16.30 год., зустрілися команди ЖНАЕУ-1 (тренер Денисовець А.П.) та Житомирського технологічного коледжу (тренер Краснощоков О.О.).
З рахунком 3 : 0 (25 : 21; 25 : 18; 25 : 21) перемогла волейбольна команда ЖТК, яка стала першим переможцем Весняного кубку міста Житомира з волейболу.
Початок матчу, як і в кожній з партій, краще вдався молодим гравцям команди ЖНАЕУ-1, які завдяки силовій подачі в стрибку та вдалій грі у захисті тримали на відстані 3-4 очок свого суперника. Досвід волейболістів команди ЖТК допомагав їм в середині кожної з партії наздоганяти команду ЖНАЕУ-1 й ефектно з використанням групового блокування, націлених подач і нападаючих ударів переможно завершувати партії.
Вітаємо з перемогою команду Житомирського технологічного коледжу у складі: Дейнеко Л.М., Дем’янчука С.С., Завірухи І.П., Зеленського В.Г., Розбицького В., Поминчука О.В., Антонюка О.М., Пальчинського Ю.І., Собченка А.П. та Соколика І.В..