Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 52
візитів сьогодні: 5626
візитів всього: 578410
Прогноз погоди
Блискуча перемога юного баяніста Житомира на Міжнародному конкурсі.
21 квітня 2010 року 12:23

У м.Ужгороді, що на Закарпатті, відбувся п’ятий Міжнародний конкурс-фестиваль дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва “Закарпатський едельвейс-2010”, в якому брали участь музиканти з Білорусії, Угорщини, Росії, Словакії та ін. Місто Житомир представляв учень музичної школи №2 імені Святослава Ріхтера Олександр Павліченко (баян), клас викладача Віктора Михайловича Іваницького. В програмі юного музиканта звучала музика В.А.Моцарта та Є.Дербента. У своїй віковій категорії Сашко посів І місце. Крім цього конкурсу Олександр Павліченко є Лауреатом обласного огляду-конкурсу ансамблевої гри, Всеукраїнського конкурсу “Класичний меридіан”, обласного огляду-конкурсу за молодіжною програмою Українського фонду культури “Нові імена України”.

На уроці  у викладача В.М.Іваницького                                          
(Ліворуч) Євген Кочетов. Россія - Лауреат Міжнародних конкурсів солістів-виконавців, володар “Трофею світу”. (Праворуч) Трохим Антипов. Білорусь.- Лауреат Міжнародних конкурсів, Лауреат Державної премії Білорусії, керівник ансамблю “Ліріца”
                             


Олександр Павліченко, учень музичної школи №2 імені Святослава Ріхтера (клас викладача Віктора Іваницького)  з дипломом і кубком переможця конкурсуВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare