Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 41
візитів сьогодні: 5462
візитів всього: 403141
Прогноз погоди
Сімейний клуб проти насилля в сім’ї
18 квітня 2010 року 21:40

Три роки назад у Житомирі для соціальної підтримки дітей, сім’ї та створено Сімейний клуб для молодих сімей та сімей з дітьми. Діяльність Клубу спрямована на виховання відповідального батьківства та запобігання ранньому соціальному сирітству. 

Так, 15 квітня 2010 року відбулося чергове засідання Сімейного клубу на базі Житомирського  навчально-виховного комплексу № 59. Спеціалістами центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для батьків проведено тренінг на тему: «Насильство в сім’ї».

Директор Центру Ольга Юрченконаголосила на важливості піднятого питання:  «Ми проводимо такі тренінги, щоб поінформувати жінок з питань питання жорстокого ставлення та насильства, вироблення навичок та умінь щодо протидії можливим фактам жорстокого ставлення та насильства в сім’ї».

 

Нагадаємо, що у Житомирі діють клуб «Вечірня жіноча гімназія», відкрито відділення «Клініки, дружньої до молоді», запроваджена діяльність виїзних консультаційних пунктів для молодих сімей та сімей з дітьми за місцем проживання на базі КВЖРЕПів.

У найближчому майбутньому планується створення Міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей та Міського соціального центру матері та дитини, які опинилися у складних життєвих обставинах.



Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове