2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
січень | лютий | березень | квітень | травень | червень |
липень | серпень | вересень | жовтень | листопад | грудень |
![](/data/photomanager/318341395_main.jpg)
Сьогодні, 30 березня 2012 року, введено в експлуатацію нове обладнання «Хартман», що вироблятиме екологічно чисті лотки для пакування яєць на ТОВ «Житомирський картонний комбінат». Цього дня оглянули підприємство із новими потужностями та провели зустріч з іноземними інвесторами Житомирський міський голова Володимир Дебой, голова обласної ради Йосип Запаловський, заступник голови облдержадміністрації Віктор Куницький.
![](/data/photomanager/1195266078_main.jpg)
31 березня рекомендовано провести організоване прибирання міста. Кожне підприємство, організація, заклад, установа будуть залучені до прибирання в місті закріплених і прилеглих територій, парків, скверів, лісопаркових зон, берегів річок та водойм.
З усіх питань координації дій та організації загальноміського прибирання міста звертатися за тел.: 37-50-34
![](/data/photomanager/2146790440_main.jpg)
На початку пленарного засідання депутати міської ради висловили слова вдячності Першому заступнику міського голови Галині Семенець та директору юридичного департаменту Олесі Панченко за відстоювання інтересів громади Житомира у Вищому господарському суді України та збереженні 11,5 млн.грн. бюджетних коштів.
![](/data/photomanager/1867792869_main.jpg)
Сьогодні на базі Житомирської обласної дитячої бібліотеки була представлена виставка робіт дітей з обмеженими фізичними можливостями «Повір у себе, і у тебе повірять інші». Організаторами заходу виступили Житомирський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та управління освіти міської ради.
![](/data/photomanager/1670209465_main.jpg)
На інформацію деяких інтернет-видань м. Житомира щодо недотримання 20-денного терміну публікації проектів рішень сесії на сайті міської ради чи відсутності певних додатків, управління по зв’язках з громадськістю міської ради інформує: опубліковані 23-м числом додатки не стосуються ХІ сесії, а публікуються заздалегідь до ХІІ сесії Житомирської міської ради.
![](/data/photomanager/1808014555_main.jpg)
31 березня рекомендовано провести організоване прибирання міста. Кожне підприємство, організація, заклад, установа будуть залучені до прибирання в місті закріплених і прилеглих територій, парків, скверів, лісопаркових зон, берегів річок та водойм.
З усіх питань координації дій та організації загальноміського прибирання міста звертатися за тел.: 37-50-34
![](/data/photomanager/1009281348_main.jpg)
До Всесвітнього дня боротьби із захворюванням на туберкульоз, який традиційно відзначається 24 березня, проведено місячник з посилення боротьби з туберкульозом.
130 років тому, у 1882, німецький мікробіолог Роберт Кох оголосив про зроблене ним відкриття мікробактерії, яка є збудником туберкульозу. Через 110 років, в 1993 році, Всесвітньою організацією охорони здоров`я туберкульоз був оголошений національним лихом, а 24 березня - Всесвітнім днем боротьби з цим страшним захворюванням.
![](/data/photomanager/1675330062_main.jpg)
15 березня 2012 року виконавчий комітет Житомирської міської ради в особі міського голови Володимира Дебоя та шведська компанія «Swedish Water Experience AB» в особі голови правління компанії Пер Йоханссона підписали протокол про наміри щодо співпраці у сфері системи очистки каналізаційних стоків міста Житомира.
![](/data/photomanager/974738844_main.jpg)
13 березня 2012 року Житомирський міський голова Володимир Дебой, заступник міського голови Микола Боровець зустрілися з Міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Анатолієм Близнюком, а також представниками шведської делегації з метою обговорення співпраці щодо втілення в Україні шведського досвіду у використанні очисних споруд.
![](/data/photomanager/1156657996_main.jpg)
Житомирським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі Відділення “Клініка дружня до молоді” 1 та 2 березня організовано черговий курс лекційно-тренінгових занять, відеолекторіїв з питань попередження розповсюдження соціально-небезпечних інфекцій. Учасниками зустрічей стали учнівська та студентська молодь міста.
![](/data/photomanager/2043546259_main.jpg)
Ключі та документи на 4 новенькі ТУМи сьогодні, 2 березня, передав міський голова Володимир Дебой керівникам чотирьох КВЖРЕПів. Це вже друга така допомога комунальним підприємствам від міської влади: на початку грудня минулого року КВЖРЕПИ отримали перші 4 трактори на загальну вартість понад 700 тис. грн.
![](/data/photomanager/1379709068_main.jpg)
Сьогодні, 01 березня 2012 року о 16.00 в прес-центрі міської ради проведено зустріч заступника міського голови Закусила П.І., заступника директора департаменту власності та ринкового регулювання Рабошук С.Ф. та начальника КП «Інспекція з благоустрою м. Житомира» Ю.А.Самборського з ініціативною групою торгуючих, які здійснюють діяльність на вулицях, прилеглих до Житнього ринку.