Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 30
візитів сьогодні: 5605
візитів всього: 545612
Прогноз погоди
Землевпорядники відзначають своє професійне свято
6 березня 2012 року 14:19

 

З днем землевпорядника вітали сьогодні керівники області та міста колектив головного управління держкомзему у Житомирські області.

Із вітальним словом до землевпорядників звернувся і Житомирський міський голова Володимир Дебой: «Ви носите горде ім’я землевпорядника, людини, яка є справжнім господарем землі. Саме ви відповідаєте за наше найголовніше багатство – землю. Велике спасибі вам за щоденну працю, професіоналізм і відданість своїй справі».

Володимир Дебой висловив впевненість про подальшу співпрацю органів місцевого самоврядування із землевпорядними службами, аби в галузі земельних відносин усі питання вирішувались прозоро, вчасно та об’єктивно.  І для цього зроблені вже перші кроки. «У Житомирі вперше за останні роки ми виділили понад 600 тис.грн. на виготовлення землевпорядної документації для впорядкування земель під комунальним майном, дитячими садочками, школами, лікарнями, розмежування земельних ділянок», – мовив керівник міста, а також додав, що шанує нелегку працю землевпорядників, адже із особистих прийомів громадян знає, що найскладніші питання – земельні.

Міський голова Володимир Дебой разом із першим заступником міського голови Галиною Семенець вручили кращим працівникам сфери земельних відносин грамоти і подяки з нагоди професійного свята – Дня землевпорядника.

 

Управління по зв’язках з громадськістю

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare