Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 31
візитів сьогодні: 5610
візитів всього: 552175
Прогноз погоди
Житомир: новий погляд в історію
2 березня 2012 року 21:13

2 березня 2012 року в Будинку урочистих подій відбулося відкриття виставки художніх та фоторобіт за підсумками конкурсу «Житомир: новий погляд в історію».

70 кращих зі 150 поданих на конкурс робіт представлено на виставці. Кожна із них передає творчий, незвичний погляд на архітектуру Житомира, на його історичні пам’ятки, на краєвиди унікальних ландшафтів, на все, що пов’язує нас із минулим і майбутнім Житомира.

Оглянули виставку робіт і Житомирський міський голова Володимир Дебой, секретар міської ради Наталія Леонченко, радник міського голови Тамара Олійник.

Володимир Дебой подякував усім учасникам конкурсу за гарне представлення міста у роботах, творчий погляд на, здавалося б, звичні місця. «Такі роботи не лише надихають нас, а й популяризують знання з історії міста Житомира, виховують почуття любові до рідного міста, гордості за його славне минуле», – зазначив Володимир Дебой, оглянувши виставку. Троє авторів кращих, на думку керівника міста, робіт отримали спеціальні відзнаки – дипломи міського голови.

Загалом же основним критерієм, за яким оцінювалися роботи, стала творча передача духу старовинного міста із його традиціями.

За результатами інтернет-голосуванння, оцінками журі переможці у трьох номінаціях отримали дипломи та цінні подарунки від організаторів конкурсу. Учасники конкурсу були поділені на вікові категорії: від малечі до професійних митців. Кращі із представлених робіт увійшли до комплекту листівок із репродукціями про Житомир, будуть презентуватися гостям міста. Комплекти листівок отримали і всі учасники конкурсу.

Начальник управління культури Лариса Харчук повідомила, що кожен, хто зацікавився, може переглянути виставку в Будинку урочистих подій. «Ми хочемо, щоб Будинок урочистих подій відповідав своїй назві. І віримо, що такі заходи тут проходитимуть дедалі частіше. Сьогоднішня виставка особлива, адже усі представлені роботи поєднує одне спільне – Житомир», – повідомила Лариса Харчук.

Виставка «Житомир:новий погляд в історію» триватиме з 2 по 14 березня на І поверсі Будинку урочистих подій. Потім вона буде розміщена в обласній науковій бібліотеці.

Організатори виставки: Молодіжна громадська організація «АРТ-село», Житомирська обласна організація Національної спілки краєзнавців України.

Захід проводиться за підтримки управління культури Житомирської міської ради, управління культури Житомирської ОДА, Житомирського 25-го гарнізонного Будинку офіцерів.

А ось і перший відгук про виставку

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare