Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 26
візитів сьогодні: 5603
візитів всього: 545594
Прогноз погоди
Організація весняного благоустрою
27 березня 2012 року 16:50

Відповідно до рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради з 26 березня по 26 квітня 2012 року оголошено весняний загальноміський благоустрій та санітарне прибирання міста. Робота з впорядкування міста є планомірною і послідовною, і не завершується після проведення загальноміського благоустрою.

«31 березня рекомендовано провести організоване прибирання міста. Кожне підприємство, організація, заклад, установа будуть залучені до прибирання в місті закріплених і прилеглих територій, парків, скверів, лісопаркових зон, берегів річок та водойм», - зазначив заступник міського голови Микола Боровець.

Рішенням виконавчого комітету від 21.03.12 №102 «Про весняний загальноміський благоустрій та санітарне прибирання міста» затверджено план заходів. Окрім власне прибирання та санітарного очищення території планом передбачені заходи з упорядкування прибудинкових територій та фасадів житлових будинків, благоустрій, озеленення та квіткове оформлення, облаштування спортивних об’єктів, висадка дерев та квітів, оформлення клумб.

Микола Боровець зауважив, що комунальні служби у період загальноміського благоустрою працюють у посиленому режимі, залучена уся наявна техніка. Разом з тим благоустрій міста – справа кожного: комунальних підприємств, мешканців багатоповерхівок та власників приватних садиб: «Це ще одна можливість спілкування із сусідами, вийти разом у двір і облаштувати дитячий майданчик, пофарбувати лавочки, скопати клумбу. Ми підтримуємо усі ініціативи від мешканців, громадських організацій, політичних партій, які бажають долучитися до весняного благоустрою».

У міськвиконкомі працює штаб з організації і координації робіт з проведен¬ня весняного благоустрою. З питаннями та пропозиціями можна звертатися за тел.: 37-50-34.

Постійно у місті проводяться рейди відповідних служб з виявлення юридичних та фізичних осіб, які ухиляються від прибирання закріплених і прилеглих територій, укладення договорів на вивезення і захоронення відходів, утворюють сміттєзвалища, засмічують місто. Зокрема, під час оголошеного місячника активізується перевірка дотримання благоустрою прибудинкової території мешканцями приватного сектору.

Нагадаємо, що окрім Законів України житомиряни мають дотримуватися Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку і дотримання тиші у м.Житомирі.

 

Управління по зв’язках з громадськістю міської радиВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare