Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 32
візитів сьогодні: 5603
візитів всього: 545592
Прогноз погоди
Акція “Ехо” в Житомирі
2 березня 2012 року 17:50

 

З 1 березня по 1 квітня у місті Житомирі проводиться обласна акція “Ехо”, спрямована на привернення уваги громадськості до проблем поширення суспільно-небезпечних хвороб та негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищі, формування відповідального батьківства та збереження репродуктивного здоров’я молоді.

Житомирським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі Відділення “Клініка дружня до молоді” 1 та 2 березня організовано черговий курс лекційно-тренінгових занять, відеолекторіїв з питань попередження розповсюдження соціально-небезпечних інфекцій. Учасниками зустрічей стали учнівська та студентська молодь міста.

Небажана вагітність серед молоді, на жаль, є однією з найактуальніших проблем сьогодення. Дуже часто молоді люди залишаються наодинці зі своєю проблемою через те, що їм просто немає з ким відверто поговорити на “незручні” теми.

Саме тому на базі Клубу “Вечірня жіноча гімназія”, що діє при Житомирському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, триває цикл лекційно-тренінгових занять “Збереження репродуктивного здоров’я молоді та профілактика раннього соціального сирітства”, до проведення яких залучені представники Благодійного Фонду “Місія в Україну”.

В доступній і цікавій формі спеціалісти розповідають учням про культуру статевих стосунків, небезпечні хвороби, взагалі просто вчать думати і зважувати кожен крок перед тим, як прийняти важливе рішення.

Учасники занять активно долучаються до обговорення проблемних питань, висловлюють свої думки, не бояться бути відкритими і щирими. Сподіваємося, що такі заняття допоможуть молоді зробити правильний вибір в майбутньому.

 

Житомирський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare