Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 30
візитів сьогодні: 5610
візитів всього: 552281
Прогноз погоди
Вперше за десятки років парк Житомирської станції швидкої допомоги поповнився двома автомобілями (ФОТО)
23 березня 2012 року 16:12

Сьогодні, 23 березня 2012 року, відбулася знакова для житомирян та медичної галузі міста подія – парк Житомирської станції швидкої медичної та невідкладної допомоги вперше за багато років поповнився двома сучасними автомобілями. Це стало можливим завдяки тісній співпраці керівництва міста із депутатським корпусом та громадськими організаціями.

Житомирський міський голова Володимир Дебой взявся за підтримку медичної галузі особисто. «Вперше в історії медичної галузі міста автомобілі швидкої допомоги передаються безкоштовно завдяки допомозі Товариства Червоного хреста, а також депутата міської ради Михайла Пухтаєвича, – говорить керівник міста. – Вперше цьогоріч році ми збільшили у 7 разів фінансування на медикаментозне забезпечення швидкої допомоги. Адже розуміємо: від якості та оперативності надання першої медичної допомоги залежить майбутнє людини». Міський голова також запевнив, що така співпраця активно продовжуватиметься, адже медицина міста потребує суттєвої модернізації та оновлення.

«Я, як депутат міської ради, відгукнувся на ініціативу і зробив усе можливе, аби у Житомирі з’явився ще один автомобіль швидкої допомоги», – мовив Михайло Пухтаєвич, якому вдалося привезти до Житомира автомобіль швидкої допомоги Mercedes Sprinter.

Голова обласної організації Товариства Червоного Хреста України Олександр Богдан подякував керівництву міста та медичних закладів за тісну налагоджену співпрацю на спільну мету. «Адже результат таких стосунків видно – ось конкретна допомога громаді міста», – мовив Олександр Богдан.

Автомобілі Volkswagen Transporter та Mercedes Sprinter повністю укомплектовані новим сучасним обладнанням. Автомобіль швидкої допомоги Volkswagen Transporter спрямовуватиметься насамперед на виклики для надання невідкладної допомоги дітям міста. Вже із завтрашнього дня автомобілі почнуть здійснювати свою соціальну місію – курсувати на допомогу житомирянам.

 

Житомирська міська станція швидкої і невідкладної медичної допомоги надає невідкладну медичну допомогу населенню м. Житомира (270498 осіб).

Склад Житомирської міської станції швидкої і невідкладної медичної допомоги (ЖМСШНМД):

– центральна станція – вул. Щорса, 98-в; працює 9 бригад;

– підстанція № 1 – вул. Селецька, 15; працює 5 бригад;

– підстанція № 2 – вул. В. Бердичівська, 34; працює 5 бригад.

На ЖМСШНМД налічується 28 автомобілів (при нормативному показнику – 56 автомобілів), із яких – 25 санітарні, 3 – спецавтомобілі.

Медичну допомогу населенню надають 19 бригад, з них 9 лікарських (4 загальнопрофільних, 3 кардіологічних, 1 психіатрична, 1 педіатрична) та 10 фельдшерських. У 2011 році бригадами було здійснено 79876 виїздів, надано допомогу 77099 особам

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare