Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 21
візитів сьогодні: 5610
візитів всього: 552256
Прогноз погоди
Зустріч з професором Штутгартського університету
23 березня 2012 року 17:55

 

Сьогодні, 23 березня 2012 року, заступник міського голови О.М. Бочковський зустрівся з професором зі Штутгартського університету Вальтером Шпехтом, який є президентом Міжнародної організації з упровадження вуличної мобільної роботи з дітьми та молоддю.

Проект «вулична мобільна робота» передбачає, перш за все, охоплення увагою дітей та молоді, які потребують підвищеної педагогічної уваги, підпадають під негативний вплив вулиць.

Місто Житомир є першим і поки що єдиним містом України, що стало активним учасником вивчення та впровадження зазначеної форми профілактичної роботи у дитячому та молодіжному оточенні. Впровадження проекту почалося у 2007 році.

Під час перебування у Житомирі професор ознайомився з діяльністю міського центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, спеціалізованими формуваннями, які займаються соціальною роботою, зокрема впроваджують вуличну мобільну роботу з дітьми та молоддю. Пан Вальтер Шпехт мав змогу поспілкуватися з молоддю і був приємно вражений активністю волонтерів міста, зокрема, діяльністю студентів університету «Україна», молодіжної громадської організації «Перспектива», які тісно співпрацюють з міським центром.

Професор дав високу оцінку роботі Центру та висловив бажання і надалі з ним співпрацювати, а також поширювати досвід профілактичної роботи з дітьми і молоддю не тільки в Україні, але і за її межами.

 

Управління по зв'язках з громадськістю міської ради

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare