Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 27
візитів сьогодні: 5610
візитів всього: 552098
Прогноз погоди
Чи прибирали сад його захисники? (ФОТО)
31 березня 2012 року 17:23

Прибрати фруктовий сад від сміття – із такою пропозицією звернувся міський голова Володимир Дебой до депутатів, які виступали за збереження фруктового саду на земельній ділянці за адресою вул. Корольова, 39.

Керівник міста ще 29 березня під час ХІ сесії міської ради запропонував депутатам, які популізували питання фруктового саду, вийти під час загальноміського благоустрою на ділянку і реально, ділом, а не на словах допомогти саду: очистити його від сміття, вивезти сміття, зрізати сухе гілля із дерев.

Як переконалися сьогодні журналісти – 31 березня ніхто із цих депутатів на ділянку не вийшов. Натомість весь фруктовий сад прибрали цього дня студенти і викладачі технологічного факультету Агроуніверситету. «Я дякую цим молодим небайдужим людям, які без різних політичних амбіцій вийшли сьогодні у фруктовий сад і просто зробили добру справу», – зазначив Володимир Дебой після зустрічі зі студентами та викладачами Агроуніверситету у фруктовому саду.

Також сьогодні до загальноміського прибирання активно долучилися особисто та надали технічну допомогу, забезпечили всім необхідним знаряддям і засобами праці, закликали свої колективи та громадськість такі депутати міської ради як Василь Кучик, Юрій Самборський, Валерій Онопрієнко, Світлана Півоварова, Олег Єлісеєв, Сергій Голішевський.

Нагадаємо, сьогодні, 31 березня, у день загальноміського прибирання до очищення вулиць від сміття, посадки дерев та інших робіт долучилося понад 3 тис. житомирян.

 

Управління по зв’язках з громадськістюВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare