Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 32
візитів сьогодні: 5610
візитів всього: 552266
Прогноз погоди
Міський голова прокоментував питання виконання Меморандуму
29 березня 2012 року 15:11

Під час брифінгу у перерві сесії міської ради у відповідь на запитання журналістів міський голова Володимир Дебой прокоментував ситуацію щодо виконання Меморандуму, підписаного міською владою з працівниками ТТУ наприкінці 2011 року. Він зазначив, «що всі обіцянки, дані владою виконані на 100%. Що ж стосується виплати за простій під час страйку, то в даному випадку він не був оформлений відповідно до законодавства України. З юридичної точки зору провести оплату не можна, інакше це було б порушенням бюджетного законодавства.

Зрозуміло, що цей страйк був певною мірою вимушений, тому що склалася надскладна ситуація із заборгованістю з заробітної плати. Разом з тим, бюджетні кошти жорстко контролюються відповідними органами. ЖТТУ є комунальним госпрозрахунковим підприємством, яке самостійно відповідає за свою бюджетну діяльність відповідно до Статуту КП "ЖТТУ", колективного договору підприємства та чинного законодавства».

 

Управління по звязках з громадськістю

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare